КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Le Monde: За Президента Ющенка зовнішня політика буде спрямована на виконання основної мети – захист національних інтересів. Інтерв’ю Бориса
6.01.2005

"Під час президентства Кучми зовнішньополітичні європейські та євроатлантичні пріоритети України були більш декларативними, внутрішня ж політика суперечила європейським цінностям і стандартам", - зазначив в інтерв’ю французькому виданню "Le Monde" голова Комітету Верховної Ради з питань Європейської інтеграції, голова Народного Руху Борис Тарасюк.Свідченням цьому, зауважив Б.Тарасюк, були недотримання верховенства закону, зневага до демократичних цінностей та непрозора економіка.
   "Перед новим урядом, який сформує новобраний Президент, постане першочергове завдання подолати ці негативні внутрішні фактори, створивши таким чином засади для переорієнтації зовнішньої політики нашої держави з реакційної на активну”, - наголосив парламентарій.
   Б.Тарасюк зазначив, що за правління Кучми зовнішня політика була радше спрямована на подолання наслідків непослідовних дій глави держави.
   "За Президента Віктора Ющенка маємо всі підстави сподіватися, що зовнішня політика отримає солідний фундамент всередині самої країни і буде спрямована на виконання основної мети – захист національних інтересів України", - підкреслив народний депутат.
   Б.Тарасюк окремо зазначив, що перші візити як глава держави В.Ющенко здійснить до столиць країн – наших стратегічних партнерів: Москви, Варшави, Брюсселя, Вашингтона. Парламентарій зауважив, що "ми також сподіваємося на взаємні прагнення та політичну волю, спрямовані на зміцнення двосторонніх взаємин України з Францією, стан яких сьогодні, на жаль, знаходиться не на належному рівні".
   Щодо ЄС, то, як зауважив Б.Тарасюк, Україна протягом 2005 року дотримуватиметься прагматичної політичної лінії, вибудованої на конкретних кроках до визначеної мети – членства в Євросоюзі.
   "Сподіваємося, що наші конкретні кроки знайдуть підтримку з боку ЄС. Так, ми будемо реалізовувати прийнятий Євросоюзом План дій Україна-ЄС, попри критичні зауваження з боку України щодо деяких концептуальних положень Плану дій. Наші зусилля будуть спрямовані на надання Україні статусу країни з ринковою економікою, паралельно ініціюватимемо спрощення візового режиму з ЄС. Також сконцентруємо зусилля на вступі України до СОТ, що відкриє шлях до створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС", - наголосив парламентарій.
   Б.Тарасюк нагадав, що План дій передбачений на три роки. А, відтак, із завершенням цього терміну, що співпаде із завершенням дії Угоди про партнерство та співробітництво Україна-ЄС, "ми очікуємо, що Євросоюз відкриє шляхи для якісно нового рівня двосторонніх взаємин, які будуть формалізовані в Угоді про асоціацію, а згодом – і про членство".
   Щодо конкретних термінів вступу України до ЄС, український політик зазначив, що багато залежатиме від темпів проведення внутрішніх реформ в українській державі. За матеріалами Прес-центру Народного Руху УкраїниНазад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня