КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Зметикувати на трьох: Ющенко, Янукович і Мороз знову про все домовилися
10.01.2007

Президент Віктор Ющенко сьогодні провів зустріч з главою Верховної Ради Олександром Морозом і прем’єр-міністром Віктором Януковичем.   Відповідно до повідомлення прес-служби Президента, на зустрічі обговорювалися такі теми, як початок роботи Конституційної комісії, рішення першочергових питань співробітництва між галузями влади, узгодження загального плану діяльності щодо законодавчого врегулювання функціонування ринку землі, а також підготовка нормативної бази щодо поетапного підвищення мінімальних пенсій і зарплат.Крім того, Президента турбують питання інфляції у 2006 році на рівні 11,6%, що на 4% перевищує прогнози, і розробки регламенту взаємодії між Секретаріатом Президента, Верховною Радою і Кабінетом міністрів.

Напередодні прем’єр-міністр України Віктор Янукович заявив, що розраховує на те, що у 2007 році буде створено ефективний механізм співробітництва уряду з Секретаріатом Президента і Президентом України Віктором Ющенком.

Раніше заступник голови Секретаріату Президента Арсеній Яценюк повідомляв про можливу зустріч Ющенка з Януковичем і Морозом, на якій буде йти мова про налагодження співробітництва між галузями влади.

За результатами зустрічі Президент Віктор Ющенко, прем’єр-міністр Віктор Янукович і голова Верховної Ради Олександр Мороз домовилися створити робочу групу з підготовки плану діяльності Ради, президента і уряду. Крім того, сторони домовилися про створення Конституційної комісії і про проведення 14-15 лютого круглого столу з підготовки «Дорожньої карти» виконання Універсала національної єдності.

Учасники зустрічі обговорили підготовку спільної редакції закону «Про Кабінет Міністрів України» відповідно «до духу і букви Універсалу національної єдності». Про це йшлося на їхньому брифінгу за результатами сьогоднішньої зустрічі, повідомили в прес-службі глави держави.

«В Універсалі ми домовилися, що над цим законопроектом працюємо всі разом, формуємо солідарну позицію, яку потім підписує Президент», – сказав Глава держави, наголосивши, що нині керівництво держави повертається до консолідованої позиції з цього питання.

Президент підтвердив, що ветуватиме прийнятий нещодавно Верховною Радою Закон «Про Кабінет Міністрів України».

Під час брифінгу також було зазначено, що Віктор Ющенко, Олександр Мороз та Віктор Янукович обговорили формування спільного плану дій інститутів державної влади на 2007 рік.

«Мета наших консультацій – сформулювати концепцію 2007 року, спільний план дій щодо політичних, соціальних, економічних ініціатив», – сказав Ющенко. За його словами, під час зустрічі йшлося про конкретні питання, які можуть лягти в основу такої програми. Учасники розмови домовилися сформувати робочу групу з представників Секретаріату Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, яка опрацює всі ініціативи та узгодить відповідний документ.

На переконання Глави держави, нагальним питанням співпраці має стати організація Конституційної комісії з внесення змін і доповнень до чинної Конституції. «Ми не торкалися змістовної частини цих ініціатив, а говорили про гармонізацію поглядів на внесення змін до Конституції і про досягнення порозуміння», – сказав Президент. «Якщо ми хочемо вдосконалити систему державної влади, то ми повинні говорити про внесення змін і доповнень до Конституції», – наголосив Ющенко.

Вони також повідомили, що обговорили законодавче врегулювання питань, пов’язаних із функціонуванням земельного ринку.  Згідно із повідомленням, було домовлено розробити відповідний спільний план діяльності з тим, щоб узгодити всі позиції вже цього року.

Також Президент повідомив, що сторони домовилися про узгодження кадрової політики між секретаріатами Президента і Кабінетом Міністрів. «Ми пройшлися по темі кадрових призначень, і з завтрашнього дня працюватимуть в цьому плані два секретаріати», - сказав він.
Крім того, під час брифінгу Віктор Ющенко поінформував, що розраховує на підписання з Росією в другій половині лютого плану дій з розвитку співпраці на 2007-2008 роки.«Ми виходимо з таких міркувань, що приблизно в другій половині лютого обома сторонами цей документ буде підписаний», - сказав Ющенко.

Він уточнив, що це питання він обговорив у телефонній розмові 10 січня з Президентом Росії Володимиром Путіним. За словами Ющенка, на сьогодні цей документ містить 22 пункти, що стосуються ключових питань двосторонньої співпраці в політичній, економічній, соціальній і гуманітарній сферах.

Президент також зазначив, що сторони вже обмінялися проектами протоколів, сформованими за результатами роботи комісії «Ющенко-Путін», яка засідала 22 грудня в Києві, і висловив надію що протокол буде підписаний в найближчі кілька днів двома сторонами.

 

За матеріалами  proUA, Української правди, Главред, Кореспондент.net, УНІАН, Українських новин.Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня