КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Washіngton Post: Український урок Путіну
31.01.2005

"Корумпована система влади України розвалилася внаслідок повстання "мільйонерів проти мільярдерів", що також допомогло Віктору Ющенку стати президентом. Перспектива повстання, можливо, даленіє і перед президентом Росії Володимиром Путіним", - пише Джим Хоагланд, The Washіngton Post, США. Так не безпідставно вважає шведський економіст і колишній дипломат Андерс Аслунд, чиї публікації про падіння комунізму в Росії і наслідки цієї події привернули мою увага і викликали великий інтерес. Уперше я зустрівся в Аслундом у Москві у вісімдесятих роках, які були піком горбіманії на Заході. Там Михайло Горбачов був надзвичайно популярний за проведення перебудови, яка повинна була перевтілити Радянський Союз. Пророкування Аслунда, що Горбачов не справиться із силами, які він пробудив, і що вони його знищать, спочатку сприйняли як провокацію, пізніше в них побачили здоровий глузд, а згодом, стали вважати пророчими.Те, що автор виявився правим в одному випадку, ще не означає, що він буде правим завжди, або хоча б у більшості випадків. Людині властиво проводити аналогії з минулим без врахування змін, які відбулися. Роки сум’яття, правління "грабіжників" і дикого капіталізму епохи Бориса Єльцина не могли пройти безслідно для Росії.
   У розмові з мною кілька днів тому і в декількох своїх попередніх статтях Аслунд переконливо доводив, що внутрішні конфлікти в Росії приведуть до викриття путінського режиму. Тут можна провести паралелі з провалом політики Горбачова і політичним успіхом реформатора Ющенка, з яким Аслунд працював у Центральному банку України.
   Корупція і неефективність керівництва підточують широку народну підтримку, яка була в Путіна під час його першого терміну на посаді президента. Арешти, залякування і відбирання власності в "олігархів", які нажили статки за Єльцина, заради збагачення колишніх товаришів по роботі в КДБ налаштували велику частину ділового співтовариства проти президента. Між іншим, переворот в Україні також відбувся через корумпованість керівництва країни.


Ежедневно в Сети появляется огромное количество новых сайтов, тематика которых – самая разнообразная – начиная с продажи детских товаров и заканчивая автомобильным тюнингом. Собственная страничка онлайн – прекрасная возможность заявить о себе, своей компании, услугах и товарах как можно большему количеству потенциальных потребителей.

Итак, вы решили, что, наконец-то, пришла пора и вам приобщиться к виртуальному миру и обзавестись сайтом? Для этого необходимо предпринять несколько шагов. Прежде всего, прибегнуть к помощи профессионалов в этой сфере, которые помогут вам создать идеальный сайт. Если вас интересует создание сайтов в киеве, можно порекомендовать компанию My Master, которая не первый год работает на рынке и практикует индивидуальный подход  к каждому заказу.

После этого выбранная вами компания приступает непосредственно к разработке вашей странички онлайн. В числе первостепенных задач – выбор домена (названия сайта в виртуальном пространстве) и хостинга (места, где сайт будет храниться). 


   "Мільйонери" України, тобто великі, але не найбагатші люди країни, допомогли створити і фінансували політичну опозицію, що, як вони сподіваються, забезпечить законність і дозволить їм зберегти велику частину їхніх завоювань, вважає Аслунд, який з Вашингтона керує проектами Фонду Карнегі в Росії і Центральній Азії.
   "Путін міг перемогти на демократичних виборах торік, але зволів не ризикувати, - каже Аслунд. - Він використовував можливості державної влади, щоб розтрощити своїх супротивників. Він призначив прем’єр-міністром Михайла Фрадкова, єдина чеснота якого полягає в тому, що він не буде приймати самостійних рішень. Путін відмовляється від підтримки суспільної думки, ділового співтовариства і служб безпеки, які складають міцну основу, покладаючись винятково на служби безпеки".
   Високі ціни на нафту, які залишаються незмінними, вигідні російській економіці. Але "друзі" Путіна "сидять на грошових потоках", направляючи окремі струмочки до своїх кишень. Вони не вкладають кошти, які надходять від продажу нафти, у роздрібну торгівлю або інші сектори економіки, як це робили олігархи, каже Аслунд, за підрахунками якого в 2004 році з Росії було вивезено 8 мільярдів доларів, і це після декількох років чистих надходжень.
   "Проблема Путіна в тому, що, якщо він буде падати, йому не буде за що зачепитися. Саме це сталося з Горбачовим", - сказав Аслунд. Однак, він відмовився робити прогнози на майбутнє.
   "Я схильний думати, що ситуація погіршиться. Однак, мою увагу привернув колишній прем’єр-міністр Михайло Касьянов, який пропонує реальні альтернативи. Потрібно поспостерігати за цією фігурою".
   Поспостерігати також необхідно і за Джорджем Бушем, який зустрічається з Путіним у Словаччині 24 лютого. Зустріч буде переломним моментом в американо-російських відносинах, у яких, починаючи з 11 вересня 2001 року, переважали спільні зусилля в боротьбі проти Аль-Каїди й інших екстремістських організацій, і які були вміло висунуті на перший план президентом Путіним після подій того дня.
   Президент Буш на даний момент знаходиться в більш вигідному становищі, ніж російський лідер. У Братиславі він може захотіти більш активних зусиль з боку Росії в боротьбі проти поширення зброї масового знищення і ядерних технологій, особливо щодо Ірану. Протиракетна оборона - це ще одна перспективна область співробітництва, яка може призвести до створення широкої зони безпеки, яка поєднує Росію, Європу і Сполучені Штати. Однак, президент Буш не може закривати очі на нехтування Путіним демократії в Росії.
   Бушу немає необхідності, та він і не захоче привселюдно висувати ці вимоги. Однак, у приватній розмові він, напевно. захоче вказати Путіну на прорахунки, допущені ним торік, а також на те, що його "акції" продовжують падати в ціні. Інакше кажучи, Бушу потрібно з великим скептицизмом ставитись до лідера, якому він занадто довго вірив на слово.
   Буш міг би процитувати Путіну китайську мудрість: настав час з’їсти свою злість, а не виправдувати, пестити і виливати її на інші. Знищ свою злість, поки вона не знищила тебе. Оригінал публікації: Ukraine’s Lesson for PutinНазад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня