КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Олександр Єльяшкевич – тест для Віктора Ющенко
8.02.2005

By: Микола Мельниченко, м.Вашингтон, США

Два з половиною тижні моя країна живе з новим Президентом. Нова українська влада взялася до буденної роботи. Сьогодні нова українська влада проходить тест на свою громадську відповідальність. Необхідно довести усім, що влада не украде у своєї країни і її громадян ні грошей, ні віри в справедливість, ні величезної надії на гідне українського народу життя. Надії тих мільйонів "маленьких українців", що зламали всі схеми банди Кучми. Саме вони, всупереч брехні і фальсифікаціям, незважаючи на рішення кишенькового центрвиборчкому про перемогу Віктора Януковича, змінили хід української історії.Олександр Жир та Олександр Єльяшкевич

І Ющенко, і Тимошенко, і їхні соратники зобов'язані пам'ятати про історичну роль Майдану в їх сьогоднішньому політичному тріумфі.

Нинішні лідери України зобов'язані пам'ятати і про те, що їх свідомі або неусвідомлені спроби простягнути руку тим, хто заплямував себе причетністю до тяжких злочинів, або спроби врятувати від розплати особливо небезпечних злочинців,чиї  руки заплямовані кров´ю - це гріх перед нинішнім і майбутнім поколіннями українського народу.

Безкарність породжує жахливе свавілля: коли влада казково збагачується за рахунок безжалісного обкрадання власного народу; волелюбним і незалежним журналістам відрубують голови, а з політичними опонентами (яких не можливо купити або шантажувати компроматом) розправляються за допомогою професійних убивць, КАМАЗів то отруєння діоксином.

9 лютого виповнюється 5 років, як був скоєний організований  Кучмою,  Деркачем та  Суркісом замах на життя народного депутата України Олександра Єльяшкевича, голову парламентської комісії з питань президентських (1999 року) виборів.

Саме цей злочин, вперто замовчуваний багатьма політиками та ЗМІ, навіть зараз, є однією з головних моральних проблем нової влади.

Тому що саме Олександра Єльяшкевича, який вижив після замаху на його життя, дуже  боялись та бояться Леонід Кучма та його спільники, які ще і сьогодні займають високі державні посади .

І справа не тільки в тім , що мною були зібрані незаперечні докази замовлення Кучмою замаху на Єльяшкевича і звіту про скоєне, і що в самого Єльяшкевича є велика кількість інших (крім моїх чисельних записів) незаперечних доказів.

І справа не тільки в тім , що мені достовірно відомо, що і завдяки позиції Олександра Сергійовича не був реалізований план відбілювання Кучми, Литвина та Деркача в справі Георгія Гонгадзе.

І справа не тільки в тім , що багато нинішніх відомих державних діячів не хочуть покаятися в тім , що саме через їхню свідому байдужість злочинці вбивали людину, що чесно виконувала свій громадянський та професійний обов’язок.

І справа не тільки в тім , що у своїх діях і словах Олександр Єльяшкевич показував, яким повинен бути справжній державний діяч.
Справа у тім , що саме такі люди як Олександр Єльяшкевич необхідні Україні, щоб вона дійсно стала такою , якою хочуть бачити її ті , хто за покликом свого серця вийшов на Майдан.

Я знаю це точно, тому що мені добре відома сутність більшості нинішньої корумпованої та аморальної політичної еліти, що сьогодні перефарбовується в померанчеві кольори.

Справа честі Віктора Ющенка і його владної команди і словом і ділом довести, що вони не тільки вилікувалися від "вірусу Кучми" та п'ятирічної амнезії, але й мають мораль і порядність щодо свого колеги  Олександра Єльяшкевича.

Олександр Єльяшкевич - серйозний тест для Віктора Ющенко і його соратників. І я хочу сподіватися, що результати цього тесту не розчарують мене та український народ у нашому президенті.Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня