КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Чому ПР погодилась брати участь в черговій сесії парламенту? (ЕКСПЕРТ-ОПИТУВАННЯ)
3.09.2007

Як вирішила погоджувальна Рада учора, чергова сесія ВР V скликання відбудеться сьогодні 4 вересня, відповідно до статті 83 Конституції України і регламенту парламенту.   У зв’язку з цим «Центр досліджень політичних цінностей» звернувся до політичних експертів з питанням:   «Чому Партія регіонів погодилась брати участь в черговій сесії парламенту?»Володимир ФЕСЕНКО (голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента»):

„Це пов’язано з тим, що на початок вересня, якщо не помиляюсь, теж на 4 число, заплановано засідання РНБО і нібито також по бюджетних питаннях. Крім того, схоже на те, що в Партії Регіонів побоюються, що вибори можуть зірвати. Саме тому ПР разом із Морозом і іншим партнерами по коаліції хоче продемонструвати і Президенту і опозиції, що Верховна Рада є, вона залишається на своєму бойовому посту. І якщо хтось спробує не визнати результати виборів, тоді «регіонали» можуть відновити легітимність Верховної Ради. В усякому випадку вони демонструють, що «наш бронєпоезд на запасном путі». Це головна функція цієї сесії. Все інше – це другорядне.

Я не виключаю, що на цій сесії опосередковано буде продемонстровано те, що Партія Регіонів і її союзники можуть зібрати близько 300 народних депутатів. Тобто спростувати тезу про те, що цей склад нелегітимний. Це також певний інструмент стримування проти, на думку «регіоналів», намірів Президента заблокувати політичну волю Партії Регіонів, уряду”.


Віктор НЕБОЖЕНКО (керівник соціологічної служби «Український барометр»):

„Я думаю, что это все таки еще не решенный вопрос. Нельзя одновременно готовиться к парламентским выборам и проводить сессию Верховной Рады – это сильно дезориентирует электорат, который не знает, нужен ли его голос этой партии или нет. Все, кто будут участвовать в сессии Мороза, это, в какой-то мере, люди, на которых будут распространяться никрофильское влияние Мороза. Ему нечего терять, ведь у него 1,5%, а для Партии Регионов это рискованно. Благодаря таким телодвижениями - мы идем на выборы или не идем – происходит дезориентация электората.

То есть участие ПР в сессии парламента - это еще не решенный вопрос, а способ давления на Президента. Признанной сессии как таковой не состоится”.

Володимир МАЛИНКОВИЧ (директор Українського відділення Міжнародного інституту гуманітарно-політичних досліджень):

„Формально это связанно стем, что надо рассмотреть бюджет. А такое рассмотрение не требует никаких решений, заключений. Таким образом у Партии Регионов есть возможность уйти от конфликта, поскольку парламент ничего не будет принимать. В то же время ПР демонстрирует, что сохраняет привязанность к коалиции и готова отстаивать те принципы на которых стоит Мороз. На самом деле это игра и не более того”.


Віталій КУЛИК (директор Центру досліджень проблем громадського суспільства):

„Тому що недоцільно розколювати коаліцію в переддень виборів. Якщо б Партія Регіонів не погодилась на участь в сесії, наступним кроком міг стати вихід Соцпартії з коаліції, хоча це і не мало б жодних юридичних наслідків.

В той же час «регіонали» розуміють, що це буде лебедина пісня одного актора, адже соціалісти ймовірно не проходять до наступного парламенту. Мороз намагається по максимальному використати всі ресурси, які дає парламентська трибуна для піару власної політичної структури. Партія Регіонів, як менше зло, вирішила підіграти амбіціям Олександра Мороза”.


Микола МИХАЛЬЧЕНКО
(президент Української Академії політичних наук):

„Під час передвиборчої кампанії партії намагаються використовувати будь-які інформаційні приводи. Буде можливість попіаритись на фоні не зовсім правового заходу по відкриттю сесії. Але оскільки цей парламент має низький рівень довіри серед населення і це показують всі соціологічні опитування, то на цьому інформаційному приводі багато авторитету не заробиш. Тут палка в двох кінцях: можна не скільки набути, скільки втратити.

«Регіонали» повинні розуміти, що в цьому випадку вони грають більше на Мороза, ніж на себе. Але це їх вибір і нехай роблять те, що роблять”.


Джерело: І-РЕПОРТЕР.Назад до списку

22:50 (28.05.2020)
В Україні з'явиться міністр з космосу

15:32 (28.05.2020)
Ахметов, Пінчук і Порошенко очолили рейтинг Forbes

10:33 (28.05.2020)
Трамп готується підписати указ про соцмережі уже в четвер

10:31 (28.05.2020)
Кабмін запускає нову будівельну інспекцію замість скандальної ДАБІ

10:26 (28.05.2020)
За добу в Україні 477 нових хворих, ще 444 людини одужали

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

10:29 ( 9.05.2020)
Коронавірус в Україні: за добу 515 випадків і 15 смертей

08:17 (24.05.2020)
На Майдані відбулася акція протесту через політику Зеленського

01:12 ( 9.05.2020)
ЄС вітає з днем Європи: Євросоюз вже не буде таким, як раніше

Lolitastad Stockholm, Sweden Flyttstädning i Stockholm - Städhjälp från Lolita Städ We are cleaning company located in the Stockholm city, Sweden
Interested in Muslim Marriage? Check out Muslims4Marriage.com

no news in this list.

no news in this list.

23:27 (27.05.2020)
Порошенка викликають в ДБР через розмову з Байденом

09:29 (27.05.2020)
Фінал Кубка України з футболу перенесли у Львів

10:26 (26.05.2020)
Україна та Туреччина розпочинають переговори про відновлення авіарейсів і туризму

10:22 (26.05.2020)
Найбільше заражень коронавірусом за добу — на Львівщині, Рівненщині та Києві

22:31 (25.05.2020)
Через зґвалтування і катування розформували відділок поліції на Київщині

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня