КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

"Наше рішення на користь Європи є остаточним"
2.03.2005

By: Die Presse

"Український президент Віктор Ющенко форсує зближення з Євросоюзом і повноправне членство своєї країни в цій організації", - пише журналіст австрійського видання "Dіe Presse" Райнхольд Смоніг у статті "Наше рішення на користь Європи є остаточним", опублікованій 24 лютого.   У своїй політиці зближення з Європейським Союзом український президент Віктор Ющенко в середу (23 лютого, - Кореспондент.net) як у Брюсселі, так й Страсбурзі наголошував на темпах. Перед пленумом Європарламенту в Страсбурзі він назвав основною метою початок у 2007 році переговорів з Євросоюзом про вступ його країни до ЄС.Раніше, у Брюсселі, на зустрічі з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу Ющенко розмірковував про те, що той міг би навіть ще більш прискорити здійснення цього плану у зв’язку з внесенням змін до Плану дій, щойно прийнятому Європейським Союзом для України. Тим більше, що до цього часу не призначено ніякої конкретної дати.

Віктор Ющенко у своєму урочистому зверненні до Європарламенту спробував надихнути депутатів своїм проєвропейським ентузіазмом. Спочатку він похвалив їх, назвавши їх "хрещеними батьками нової демократії в Україні", які підтримали його в грудні в Києві в боротьбі з "холодом і страхом". У своїй січневій резолюції стосовно України, продовжив він, Європарламент уже зайняв чітку позицію й окреслив для неї перспективу вступу.

Навіть якщо Україні ще треба буде пройти довгий шлях до повноправного членства в Союзі, перша з основних цілей уже досягнута – "створення єдиних духовних і моральних цінностей".

"Наше рішення на користь Європи є остаточним", - запевняв український керівник. Він, звичайно, усвідомлює, що "основну роботу з інтеграції в ЄС" доведеться проводити самим українцям. Він не задовольняється словами, а збирається зробити все, щоб за його заявами були дії. Його уряд уже працює над усіма необхідними реформами й адаптацією країни до європейських стандартів. Від створення ринкових умов до боротьби з корупцією – все опрацьовується, щоб зробити Україну сумісною з ЄС. Як подальші пріоритетні проекти Ющенко назвав вступ до СОТ, створення зони вільної торгівлі з ЄС і участь у цільових проектах Союзу.

Ці наміри також є частиною "Плану дій" ЄС для України. Від "поглиблення політики добросусідства" з боку ЄС Ющенко, звичайно, багато не матиме. Дійсність уже пішла далі, казав він, виступаючи перед Європарламентом, "адже Україна як частина Європи – це доконаний факт".

Звичайно, налагодження відносин з ЄС не повинно затьмарювати історичні зв’язки України з Росією. "Якщо Україна коли-небудь стане членом ЄС і НАТО, то вона ніколи не допустить, щоб їхні інструменти використовувалися проти Росії", - сказав Ющенко.Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня