КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Сьогодні ще недоречно вимагати звітності від Петра Олійника – Анатолій Романюк
26.05.2005

“Голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник однозначно виступатиме на сесії обласної ради 9 червня” — заявив заступник голови ЛОДА з гуманітарних питань Тарас Батенко.   За його словами, наразі ще уточнюється сама форма виступу Олійника. “Це може бути економічний звіт, а може бути і швидше політична промова, адже згідно із законодавством голова облдержадміністрації не зобов’язаний звітуватися перед обласною радою” — розповів Батенко.   Разом з тим керівник Центру політичних досліджень Анатолій Романюк вважає, що на сьогодні ще недоречно вимагати звітності від голови Львівської ОДА Петра Олійника.„В принципі ми можемо говорити про звіт голови Львівської облдержадміністрації тоді коли він був би плановий, або ж у випадку існування певних особливих підстав. Тобто, допустимо буде очікувати звітності голови ОДА по якому конкретному питанню значної ваги. Але поки що не виникло таких підстав. Виступ Петра Олійника може бути інформаційного характеру про виконання роботи, доручень Президента.

Тому я вважаю, що ця звітність обов’язково має бути узгодженою, тобто голова облдержадміністрації погоджує формат свого виступу перед депутатами облради” – зазначив в розмові з кореспондентом „Гал-info” Анатолій Романюк. 

А от політолог Юрій Шведа у розмові з кореспондентом „Гал-info” сказав, що Петро Олійник повинен звітуватися перед обласною радою. 

„Звичайно, звітуватися він повинен. Обласна рада є найвищим представницьким органом у Львівській області. Це звіт не лише перед обласною радою, це звіт перед громадкістю Львівщини. У рамках курсу відкритості, задекларованого новою владою, він повинен робити такі звіти. Щодо звіту, то він має охопити різні питання: перспективи і плани розвитку Львівщини; що зроблено і чи в правильному напрямку рухається; оцінка кадрових призначень. Це має бути цікава розмова з обох сторін, потрібно обговорити напрацювання, оцінити кризові і ситації і знайти спільний вихід з них”,— вважає Юрій Шведа.

У сівй спосіб о проблеми підійшов голова ЛОО КВУ Роман Кошовий.
Петро Олійник не зобов’язаний звітувати перед обласною радою,  вважає Роман Кошовий. Такий звіт, на думку Романа Кошового, має буди з особистої волі, — зазначив він у коментарі „Гал-info.

„Така процедура має регулюватися законодавчо. Досі не практикувалося звітування голови облдержадміністрації перед обласної радою. Голова адміністрації підпорядковується Кабінету Міністрів, а не обласній раді”, — зазначив Роман Кошовий.

Щодо того, у якому вигляді має прозвучати звіт голови ЛОДА, Роман Кошовий зазначив: „Це б теж мало регулюватися законодавчо, якщо це не обумовлено, то це не повинна бути політична заява, бо він обіймає неполітичну посаду. Звіт має виглядати як твір на вільну тему, про те, що він захоче сказати, і відповіді на питання, які виникнуть”.Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня