КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Ющенко зателефонував до "Української правди"
1.08.2005

By: Cергій Лещенко, Українська правда

В п’ятницю вдень до "Української правди" зателефонувала прес-секретар Ющенка Ірина Геращенко. Вона сказала, щоб я не виключав телефон, бо через дві хвилини дзвонитиме президент. Так і сталося. Віктор Ющенко говорив спокійним голосом, хоча відчувалося, що розмова для нього ця нелегка. Ми обговорили події останніх днів, спричинені публікацією про Андрія Ющенка і різкими словами глави держави під час прес-конференції в понеділок. Віктор Ющенко відразу сказав, що справа має кілька аспектів. Щодо сина, він запевнив, що провів дуже серйозну розмову з ним, Андрій Ющенко зробив висновки і тепер головне – щоб він мав час осмислити пережите.Світлина: УП

"Щоб вийти з цього стану, я хочу максимально підтримати Андрія і потримати його біля себе", - сказав Ющенко-батько, який зараз перебуває у Криму.

Віктор Ющенко також запевнив, що його відповідь на моє запитання під час прес-конференції у понеділок "була емоційною" і він "зробив з цього урок". По голосу відчувалося, що ці слова президенту даються не просто. Я сказав, що його розумію і зла не тримаю.

Президент запропонував подати один одному руку і "перегорнути сторінку цього конфлікту", старт якому було дано п'ять днів тому.

Я, користуючись висловлюванням самого Ющенка, сказав, що його рука не зависає в повітрі. Рукостискання відбулося в телефонному режимі.

Ющенко додав, що наслідки цієї всієї історії можуть бути використані для дестабілізації ситуації в державі. На що я відповів, що це точно не було метою наших публікацій.

Президент запропонував зустрітися, коли у суботу я перебуватиму в Криму в складі журналістського пулу на виїзному засіданні Кабміну. Я сказав, що не слід його турбувати в цей момент, коли він перебуває з родиною.

У свою чергу я також запевнив президента, що статті в "Українській правді" не були ніким замовлені й проплачені. Мені здається, він сприйняв мої аргументи.


Прощаючись, Ющенко сказав: "Пока!"Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня