КУПОЛ. Культура і Політика. КУПОЛ. Культура і Політика.
 НОВИНИ   ВИБОРИ   СТАТТІ ТА ОГЛЯДИ   ІНТЕРВ'Ю   ДАЙДЖЕСТ   ГОЛОСУВАННЯ   ПРО НАС  
КуПол по-старому вперед! версія для друку вперед! в закладки! вперед!
 

НОВИНИ

Лідери місцевих осередків політичних партій Львівщини про свої очікування від «круглого столу» з владою
17.08.2005

By: „Гал-info”

Голова ЛОК КПУ Олександр Калинюк, вважає що на круглий стіл обласних осередків політичних партій їх не запросять.   „Ми підтримуємо відновлення такого круглого столу, але слабо віриться що він справді відновиться. Єдиним хто втілив у життя цю ідею — це колишній голова облдержадміністрації Олександр Сендега. Ми тоді вносили свої пропозиції, нам надсилали запрошення. А тепер мені здається, що комуністів не запросять через антикомуністичні настрої діючого голови облдержадміністрації.   Це неправильно, що партії розмежовують, адже, щоби вирішити ті питання які турбують суспільство, треба вислуховувати думки усіх політичних політичних осередків”, — зазначив Олександр Калинюк.Голова ЛОО ВО „Батьківщина” Іван Денькович каже, що радо прийме запрошення на „круглий стіл”  і запропонує безліч питань для розгляду.

Такий „круглий стіл” мав існувати вже давно, ми запізнилися з його відновленням. Коли була створена коаліція „Сила народу”, була домовленість після виборів раз на місяць проводити відповідні „круглі столи”. Ми радо приймемо запрошення і візьмемо участь у „круглому столі” і поставимо безліч питань, зокрема про ефективність і правильність кадрових призначень, економічний розвиток Львівщини, інвестування у Львівщину, а також про виконання програмних обіцянок Прем’ра і Президента, а також про те, чи виконується програма „На зустріч людям””, — повідомив Іван Денькович

Голова Львівського регіонального відділення „Партії регіонів” Олексій Радзієвський, вважає, що відновлення круглого столу дасть змогу мешканцям області отримати механізм контролю над владою. Про це він заявив у коментарі.

„Я підтримаю  дії Львівської облдержадміністрації щодо відновлення круглого столу обласних осередків політичних партій. Це свідчення того, що влада хоче на практиці радитися з провідними партіями і тим самим спілкуватися з народом”, — зазначив Олексій Радзієвський.

Олексій Радзієвський повідомив, що він внесе на розгляд круглого столу пропозицію провести публічну кампанію захисту програми дій на період не менше ніж на два роки на рівні районних, державних адміністрацій, а також міських і районних рад.

„Обласна адміністрація повинна проаналізувати усі програми і на цій базі сформувати і затвердити програму своє діяльності в масштабах області публічно. У цьому формуванні мають брати участь політичні партії і громадські організації і інші. Тоді у мешканців з’явиться механізм контролю над тим як виконується програма дій”, — заявив Олексій Радзієвський.

Народний депутат, голова ЛОО НРУ Ярослав Кендзьор візьме участь у „круглому столі” за участю представників обласних осередків політичних партій, та представників Львіської обласної державної адміністрації, і порушить питання про формування коаліції для перемоги на парламетських виборах 2006 року.

„Будь-які контакти та розмови з представниками обласної адміністрації без сумніву є позитивним фактором, і тому у таких акціях необхідно брати участь, — сказав Ярослав Кендзьор. —  Я ще не знаю конкретики таких заходів, але думаю, що ми візьмемо в цьому участь”.

Як зазначив народний депутат, незабаром розпочнеться „спекотна політична осінь”, і дуже важливою темою будуть парламентські вибори 2006 року. Тому перше питання, яке він планує порушити за „ круглим столом” — це питання формування коаліції для перемоги на парламентських виборах 2006 року.

„Друге питання, яке ми підніматимемо — це  функціонування команди Львівської обласної адміністрації на своїх посадах”, — зазначив Ярослав Кендьор.

„Я не знаю, наскільки зустріч за таким „круглим столом” буде ефективною, але важливо те, що ці проблеми будуть публічно обговорюватися, а у такий спосіб представників влади  буде легше  переконати в чомусь,” — додав він.

Перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов вважає, що проведення  „круглого столу” за участі представників обласних осередків політичних партій та представників Львівської обласної державної адміністрації, надзвичайно потрібно Львову.

„8 лютого Олександр Мороз, Юлія Тимошенко та Віктор Ющенко підписали угоду про співпрацю, і створення при обласних адміністраціях „круглих столів”, — розповів Євген Таліпов, — з метою сісти за стіл переговорів, зібрати представників політичних партій, і допомогти владі вирішити проблеми, зокрема, повязані зі створенням робочих місць, стану доріг, проблеми повязані з хабарництвом, щоб не було таких ситуацій, які склалися у Самборі та Новояворівську”.

Як повідомив Євген Таліпов, він обовязково візьме участь у „круглому столі”, і перше, про що він говоритиме — це питання кадрових призначень на Львівщині, стан силових структур, питання пов’язані з аграрно-промисловим комплексом та соціальні питання; крім того його турбує проблема визнання ОУН-УПА воюючою стороною.

„Така співпраця із владою буде ефективною тільки тоді, коли влада цього захоче, — додав перший секретар ЛОК СПУ. — Хочеться, щоб цей „круглий стіл” був дійсно круглим, і щоб не було більше слів „Разом нас багато, та просад малувато”.

Нагадаємо, лідери політичних партій Львівщини неодноразово висловлювалися за відновлення круглого столу. На початку липня ЛОДА нарешті почула прохання і заявила, що круглий стіл відбудеться наприкінці серпня. Таким чином довгоочікуваний з боку партій діалог із владою має шанси нарешті розпочатися.Назад до списку

15:22 (23.01.2023)
У ГУР розповіли, чого чекають у лютому-березні і як змінюється тактика РФ

()
Під колесами дизель-поїзда сполученням «Львів - Ківерці» загинув 28-річний хлопець

()
У Львові за кермом спімали п'яного прокурора

()
Поліцейські знайшли водія, що на смерть збив 19-річну дівчину на трасі Львів-Шегині

no news in this list.

no news in this list.

Продається домен
правда.укр

Ідеально підходить для новинного сайта, чи інтернет-газети.
Вартість домена - 2500 USD

Контактна інформація
cu_pol@yahoo.com

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

no news in this list.

Блок статей, Каталог статтей

no news in this list.

Центр політичних досліджень. Суспільно-гуманітарний консорціум «Ґенеза».
© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.
© 2004. Розробка WebКузня