Новини

 

НОВИНИ

Литвин: закон про вибори потрібно змінювати у вівторок або в середу
6.12.2004

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що найбільш оптимальним терміном для внесення змін до закону про вибори президента України є вівторок або середа поточного тижня.Таку думку спікер висловив у вівторок під час засідання консультативно-дорадчого органа з питань місцевого самоврядування в понеділок, повідомляє «proUA».
   За словами Литвина, це пов’язано з тим, що в законодавстві про зміни зазначається необхідність зміни складів Центральної і територіальних виборчих комісій зі всієї України. Литвин наголосив, що «Верховній Раді України потрібно провести в цьому напрямку колосальну роботу в мінімальний термін». У іншому разі, вважає спікер, конфлікт, що спостерігається в нашій країні сьогодні, не завершиться до закінчення президентської виборчої кампанії.
   Литвин також зазначив, що якщо не будуть внесені зміни в закон про вибори президента, то все залишиться «так, як є». При цьому спікер сказав, що в такому разі повторне голосування буде проводити нинішній склад ЦВК. Спікер також вважає, що Раді цього тижня необхідно внести зміни до Конституції України.

Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.