Новини

 

НОВИНИ

З 31 жовтня до 2 листопада Центвиборчкому спокою не дадуть
29.10.2004

Політичні партії і організації подали заявки в Київську міську державну адміністрацію на проведення масових акцій 31 жовтня – 2 листопада за участю до 600 тисяч осіб. Про це повідомив заступник голови Київміськадміністрації Володимир Ільгов, повідомляють «Українські Новини».«Якщо врахувати заявки, то тисяч під 600 набереться», - сказав Ільгов.

За його словами, в основному партії і громадські рухи подають заявки на масові акції в Києві з 20:30 31 жовтня до 8:00 2 листопада біля приміщення Центральної виборчої комісії на площі Лесі Українки, 1.

Ільгов сказав, що одну з найбільш масових акцій планує організувати кампанія «Пора», що подала заявку на участь до 500 тис. осіб. Він повідомив, що частину заявок Київміськадміністрація передала в Шевченківський районний суд з проханням обмежити проведення масових акцій. Він зауважив, що партії і організації, подаючи заявки на участь великої кількості людей, часто не враховують реальних можливостей розмістити цих людей на заявлених територіях.

Зокрема, сказав він, площа Лесі Українки, де розміщується ЦВК, вміщає близько 20 тис. осіб. «Говоримо, що не вміщає площа Лесі Українки більше як 20 тисяч... А (організатори акції говорять) це наші проблеми, куди поміститися», - сказав Ільгов.

Він наголосив, що Київміськадміністрація зобов’язана забезпечити безпеку тих людей, які зібралися на акцію, зокрема зобов’язана забезпечити чергування як мінімум 1 карети швидкої допомоги на 5 тис. учасників акції. Карети будуть зняті з чергування в районах. «А що, виходить, ці карети знімати з районів, маршрутів, і тримати їх там (у місці масової акції), а що буде в місті?», - сказав Ільгов.Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.