Новини

 

НОВИНИ

Тимошенко просить дипломатів популяризувати Україну у світі
18.03.2005

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликала іноземних дипломатів сприяти збільшенню іноземних інвестицій в Україну.Про це Тимошенко сказала на зустрічі з представниками дипломатичних представництв іноземних держав, що працюють в Україні, повідомляють «Українські Новини».
   «Щоб ви дали сигнал, що Україна стабільний партнер для ваших інвесторів і ваших банків», - сказала Тимошенко.
   Зокрема, Тимошенко закликала сприяти внесенню іноземних інвестицій у сільське господарство, зокрема, спрямованих на якісну обробку землі і переробку сільськогосподарської продукції, облаштованість транзитних магістралей України, у тому числі з транспортування нафти і газу, автомобільних і залізниць, легку промисловість, а також житлове будівництво, зокрема, на будівництво сучасного житла замість «хрущовок», якими забудовані центр як Києва, так і великих обласних міст.
   За словами прем’єра, Україна хоче, щоб до нас прийшли інвестори із серйозними кредитами, які б вони надавали під невеликі відсотки. Тимошенко сказала, що в найближчі місяць-два в Україні буде створено реєстр інвестиційних проектів у ключових галузях для того, щоб інвестори могли бачити ніші, що вимагають їхніх інвестицій.
   Прем’єр вибачилася перед дипломатами, що протягом 1,5 місяців свого прем’єрства вона до сьогоднішнього дня не проводила з ними системних зустрічей у зв’язку з тим, що Кабмін сфокусувався на підготовці змін до державного бюджету на 2005 рік.
   Тимошенко ознайомила дипломатів з концепцією змін, що Кабмін має намір запропонувати Верховній Раді внести в державний бюджет на 2005 рік, сформований попереднім урядом і прийнятий Радою в грудні минулого року. Зокрема Тимошенко сказала, що Кабмін має намір забезпечити доходи бюджету за рахунок ліквідації пільг, раніше наданих окремим підприємствам, боротьби з контрабандою і поліпшення керуванням державною власністю.
   Тимошенко пообіцяла, що після ухвалення Верховною Радою підготовлених Кабміном змін до держбюджету, зустрічі Кабміну з дипломатами будуть систематичними. Вона також сказала, що ставить своєю метою до кінця року вирішити всі конфлікти, що пов’язані з проектами, у яких беруть участь іноземні інвестори.
   Тимошенко також запевнила дипломатів у тім, що Кабмін забезпечить стабільність для роботи іноземних інвесторів в Україні, додавши, що Кабмін не має наміру починати ніяких революційних кроків руйнування того чи іншого бізнесу.Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.