Новини

 

НОВИНИ

Найволохатішу людину в світі не узяли на роль мавпи
22.09.2009

Житель КНР Юй Чженьхуань, якого визнано найволохатішою людиною в світі, вирішив позбуися більшої частини волосся, яким вкрите його тіло. До рішення про те, що йому необхідна операція, китаєць прийшов після того, як провалив акторські проби на роль мавпи. Про це повідомляє Ananova.Юй ЧженьхуаньЮй Чженьхуань розповів, що нещодавно він взяв участь у кастінгу, який проводили представники кінокомпанії, що вирішили екранізувати один з найвідоміших літературних творів, написаних на китайській мові - "Подорож на захід".

За словами найволохатішого чоловіка, він мав намір зіграти в постановці головну роль - царя мавп Сунь Укуна. Тим часом, його гра не вразила присутніх на пробах фахівців. "Я зробив все можливе, щоб бути схожим на справжню мавпу. Я вважав, що буду найкращим кандидатом на цю роль, адже я виглядаю як мавпа, багато хто навіть називає мене так. Проте експерти визнали, що я недостатньо добре виглядаю", - бідкається Юй Чженьхуань.

За його словами, найближчим часом він позбавиться зайвого волосся, що покриває 96 відсотків поверхні його тіла. Юй Чженьхуань заявив, що після того, як він змінить свою зовнішність, режисер "Подорожі на захід" пошкодує про своє рішення.

Представник клініки пластичної хірургії, в якій виконавця ролі короля мавп позбавят, що не відбувся, від зайвої рослинності на тілі і особі, заявив, що для повного перевтілення Юй Чженьхуаню доведеться пройти декілька процедур. Крім проходження курсу видалення волосся з тіла, китайця також чекає декілька пластичних операцій (зокрема із збільшення розрізу очей і зменшення розміру носа).

"Я прихильник акторської майстерності, мені подобається грати різні ролі. Багато людей упевнені, що я зобов'язаний успіхом своїй надзвичайної волосистості, але насправді це не так", - підкреслив Юй Чженьхуань. Найволохатіший чоловік у світі почав брати участь в різних шоу з раннього дитинства. У сім років він зіграв роль у фільмі про пригоди маленької мавпочки, а потім регулярно з'являвся на екрані, виконуючи невеликі сценки і пісні.

Коментуючи своє рішення позбавитися волосся, Юй Чженьхуань відзначив, що і без нього зможе добитися успіху. "Я хочу довести людям, що я талановитий сам по собі, - цитує Ananova найволохатішу людину в світі.Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.