Новини

 

НОВИНИ

У Львові у день виборів агітують за Януковича (ФОТО)
7.02.2010

У Львові зафіксовано порушення частини 3 статті 57 Закону України «Про вибори Президента України» в частині ведення агітації після 24-години останньої пятниці перед повторнім голосуванням. Спостерігачі ГМ ОПОРА виявили низку білбордів на підтримку гасел лідера опозиції Віктора Януковича.http://zaxid.net/images/news/full/ArticleImage_1_58576.jpg?Хоча, агітація є прихованою, бо не містить прямого заклику голосувати за конкретного кандидата, проте гасла, що використовуються в ній ("Україна для людей") та її кольористика викликають в виборців асоціації з Партією регіонів.

Такі ж випадки були зафіксовані в Кривому Розі Дніпропетровської області, де лише в центральні частині міста, спостерігачі нарахували більше 60 білбордів з гаслом "Україна для людей" (додається фото). Агітація залишилася і в інших містах України, в тому числі в Києві.

ГМ Опора звертається до працівників правоохоронних органів з проханням відреагувати на ситуацію, що склалася, та приступити до складання протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 212-10 КУпАП, а саме - проведення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом. Такі дії тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.За матеріалами ZAXID.NET.Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.