Новини

 

НОВИНИ

США оновили список найбільш небезпечних наркоторговців
2.06.2010

Вихідці з Афганістану, Мозамбіку, Гвінеї і Мексики поповнили перелік найбільш небезпечних наркоторговців США.Адміністрація США внесла в перелік найбільш небезпечних наркоторговців п'ятьох людей: Хаджі Ага Хан Алізаі (Афганістан), Хаджі Бандо (Афганістан), Усман Конте (Гвінея), Серхіо Енріке Віллареаль Барраган (Мексика) і Мохамед Башир Сулейман (Мозамбік).

Про це повідомляється в офіційному листі, який Президент США, Барак Обама, направив у вівторок увечері головам профільних комітетів сенату і палати представників. 
"Документ підтверджує, що ці п'ятеро іноземних громадян підпадають під дію санкцій, передбачених антинаркотичним законодавством, а також повідомляє, що ці санкції, за моїм розпорядженням, повинні бути до них застосовані", - йдеться в листі.

Введення односторонніх санкцій з боку США означає, що будь-які активи зазначених осіб на території Сполучених Штатів будуть заморожені відразу після виявлення. Громадянам США і американським компаніям забороняється вести ділові відносини з цими особами та належними їм структурами. Мінфін США у вівторок ввечері вже оголосив про введення санкцій проти Мохамеда Башира Сулеймана.

За матеріалами Кореспондент.Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.