Новини

 

НОВИНИ

У Львові день молоді відзначать "на коні"
23.06.2010

Дитяча кінноспортивна школа «Буревісник» до Дня молоді дасть змогу більше ніж 3000 гостям та 60 учасникам провести свій вільний час у позитивному спілкуванні із друзями, природою та кіньми, – про це сьогодні, 22 червня.кінно-спортивна школаВідзначити День молоді на території дитячої кінноспортивної школи «Буревісник» не тільки пасивним глядачем, а активним учасником козацьких забав, закликають юнаків Міжнародна федерація бойового гопаку, Координаційна рада козацьких організацій Львівщини, Львівський Палац мистецтв, які разом із управлінням у справах сім’ї та молоді ЛОДА виступили організаторами свята верхи, покликаного популяризувати здоровий спосіб життя та національні традиції козацтва.

27 червня у День молоді від полудня для гостей свята приготують козацькі забави, бойовий гопак, стріляння з гармат, силові конкурси «Піднімання мішка з порохом», «Бій на колоді», козацьке випробування «Вибрик», розвагу «Нічний пластун», «Повзунець», конкурс знавців козацької історії та козацької пісні тощо. Переможцям конкурсів, а також тим, хто складе козацьке випробування, організатори вручать «Атестат Залізного Коша».

Для охочих осідлати коня передбачені майстер-класи з верхової їзди. Показові змагання з подолання перешкод верхи (конкур) серед професіоналів, аматорів та підлітків розпочнеться о 14.00, після цього відбудеться виступ кінного театру «Сармат» та концерт молодих виконавців за участю Людмили Ясінської, гуртів «Блек Джек» та «К 402».


За матеріалами ЗІКу.Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.