Новини

 

НОВИНИ

Акваріумний бізнес - від азів до професіоналізму
25.10.2010

У кого в дитинстві було хобі – акваріумні рибки, той легко може перетворити це хобі на реальний бізнес. Акваріумні рибки можуть виростити акулу бізнесу, якщо вкласти в справу 3000 дол. США.аквариумы ценыАкваріумний бізнес для організації вимагає, швидше, розуму, ніж грошей. Основні клієнти — багата і не дуже заможна публіка, офіси великних представництв, ресторани, клуби, торгові центри.

Після освоєння технології створення акваріумного господарства, єдине, що вам доведеться зробити без покрокового керівництва, це визначитися, яких риб ви запускатимете в свої акваріуми!

Ну, а якщо у вас з цим раптом виникнуть проблеми, через брак досвіду, то вам допоможе безкоштовний бонус - допомога "Як почати акваріумний бізнес з нуля". У ньому детально описується, з яких риб простіше почати, щоб не прогоріти на цій справі. Як приблизно з п'яти дол. США, вкладених в рибок на самому початку, вже через два-три місяці почати одержувати "відкат" в розмірі не менше 50 дол. США в місяць чистого прибутку.

А якщо ця сума вам здасться маленькою, то ще через пару місяців, вона може збільшитися до 1000 дол. США і більш. Все залежатиме тільки від вашого бажання.

Після цього, набравшись досвіду, ви, якщо захочете зайнятися комерційним розведенням риб, перейдете на набагато дорожчі види. Для прикладу, ціна дорослого Діамантового Діскуса доходить до 250 дол. США, проте, це не ще найдорожча риба.

Звичайно, розводитии Діскусів не так легко, як наприклад, живородків. Але ж багато хто розводить! Причому навіть виводять нові породи! Чим же ви гірші!?

Недаремно стверджують, що світом править бажання. Чим сильніше ми бажаємо чогось, тим ближче бажане! Важко не погодитися з цим твердженням.

І зовсім не важливо, чи живете ви у великому місті, або маленькому селі. Скрізь є люди, які мріють про акваріум і хочуть мати його у себе. І цим людям не вистачає лише вас, з вашими знаннями і досвідом! А людям, як відомо, треба допомагати!

При бажанні можна займатися виготовленням акваріумів, дизайном і подальшим обслуговуванням.
Акваріуми, ціни на які можуть теж суттєво збільшити ваш прибуток, на сьогодні є досить популярим товаром серед вище згаданої категорії кілєнтів.

Якщо хочете робити гроші на рибках, то розводите цінні екзотичні породи, на які зараз небувалий попит.

Спершу потрібно знайти заводчика, що зарекомендував себе з хорошої сторони, і купити у нього 20 парочок мальків. У жодному випадку не купуйте стартовий матеріал (малька) на ринку.

У вашій діяльності ви можете обмежуватися підрощуванням риб і подальшим їх перепродажем за вищою ціною.

Якщо справа пішла на лад – відразу ж заводите сторіночку в Інтернет – і тоді вже набирайте клієнтську базу. Через півроку бізнес почне приносити реальну віддачу.

Тут є можливості розширення справи – тобто вам не треба все життя працювати вдома. Розкручені продавці риб мають акваріуми на 60 тонн води і більше. Головне – завжди стежити за модою на ті або інші породи рибок. як тільки тенденція міняється – освоюйте новий ринок.

Професіонали радять розводити риб з сімейства цихлід – такий бізнес виявляється найвигіднішим. Вони дуже різняться в своїх підвидах і ніколи не набридають покупцю.

Акваріумна справа на сьогодні майже повністю легалізована. Попит на акваріумних риб стрімко росте і місця під сонцем дотепер вистачало всім учасникам цього бізнесу разом з новими гравцями. Майже у кожної фірми чітка спеціалізація. Так, "Діскус" і "Акваріум-Сервіс" відрізняються великими колекціями своїми силами розведених риб. "Тархан" — недешевими фірмовими акваріумами з відповідним сервісом, "Україна-СБ" — ексклюзивним наддорогим дизайном. Сегмент модних нині морських акваріумів майже повністю монополізувала фірма "СМ".

Рентабельність продажу риб досить висока, для морських видів не межа 200—300%. У риби прісноводої середня прибутковість близько 30%, але і проблем з нею менше. Що стосується останньої, то тут експорт домінує над імпортом. Європа вважає за краще займатися виведенням нових порід, а "тиражувати" рибу дешевше в Україні. КОштує вона в риборозвіднику, окрім деяких дорогих видів, наприклад діскусів, в межах декількох центів за штуку. Але, враховуючи кількість ікринок, що вимітається за раз, і відповідні розміри партій, всі залишаються задоволені.Назад до списку

© 2004. КуПол (Культура і Політика). Всі права застережено.