Німецьке видання Bild з посиланням на розвідувальні дані та джерела пише про те, що Росія планує окупувати українську територію за межами чотирьох незаконно вже анексованих українських областей протягом 2024-2026 років. ISW зауважив, що ці цілі збігаються з поточними локальними наступальними операціями російських загарбників.

Bild заявила, що Росія планує захопити всю територію Донецької та Луганської областей і до річки Оскіл у Харківській області до кінця 2024 року.

Інститут вивчення війни зауважив, що ці цілі збігаються з поточними локальними наступальними операціями Росії в Донецькій, Луганській та Харківській областях.

За інформацією Bild, Росія також планує захопити значну частину Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, включно з містом Харків, якщо це буде можливо, у 2025 та 2026 роках.

Bild з посиланням на інсайдерське джерело також заявив, що Росія планує окупувати значну частину східної України, розташовану на схід від річки Дніпро, протягом наступних 36 місяців.

Окрім цього, Росія планує утримувати нинішню лінію фронту в Херсонській області вздовж річки Дніпро і стурбована лише тим, щоб не допустити просування українських сил на півдні України в напрямку окупованого Криму.

Bild заявила, що плани Росії ґрунтуються на мобілізації російської оборонно-промислової бази, щорічних втратах близько 100 000 військовослужбовців у виснажливих наступальних операціях, а також на можливому обранні нового президента США у 2024 році, який різко скоротить або припинить військову підтримку України.

Bild повідомила, що джерело, знайоме з результатами розвідки, заявило, що Кремль планує покладатися на “фіктивні переговори”, продовжуючи проводити наступальні операції, подібно до того, як Росія вела переговори про Мінські угоди в 2015 році, в той час як російські військові продовжували окупувати додаткові українські населені пункти.

Від cupol