суші у Сихові (Львів)

Ресторан Банзай пропонує різноманітне меню японської кухні та суші з доставкою у Львові або безпосередньо у закладі на Сихові. Доставка їжі з меню ресторану – це простий, зручний і практичний спосіб вгамувати почуття голоду, скуштувавши суші у Сихові (Львів), або перебуваючи в абсолютно в будь-якому місці в околицях Львова.

Головними особливостями, за які клієнти цінують ресторан, є:

  • Тільки якісні, перевірені та свіжі продукти – шефи та кухарі ретельно, постійно стежать та контролюють кожен інгредієнт, який використовуватиметься для приготування їжі. Регулярність постачання продуктів – це можливість гарантувати свіжість та придатність продуктів.
  • Професійний підхід – усі співробітники ресторану проходять навчання та стажування для отримання достатнього досвіду та знань, що дозволяють видавати кожному гостю бездоганні страви.
  • Продумане до дрібниць меню – шефи намагаються догодити всім відвідувачам і для цього розробляють різноманітне меню з позиціями, які припадуть вам до душі.
  • Спеціально підготовлене меню для дітей. Позиції з дитячого меню – це смачні, корисні, яскраві та привабливі для дітей страви.
  • Величезна кількість різноманітних акційних пропозицій та знижок.
  • Бездоганна служба доставки – замовлення формується на основному сайті компанії та передається до ресторану. Такий підхід гарантує своєчасне отримання їжі клієнтами та максимальну свіжість страв.
  • Правильна упаковка – для того, щоб доставити страву красивою, у такому вигляді, в якій її видав шеф на кухні, всі ресторани мережі використовуються спеціальні харчові бокси. Кожна порція комплектується приладами та серветками для можливості смачно та акуратно поїсти в будь-якому місці.

Приходьте до ресторану або замовляйте їжу з доставкою додому та самостійно переконайтеся, що страви від Банзай – це справжній смак Японії у будь-якому зручному для Вас місці у Львові та околицях

Як оформити замовлення суші та іншої їжі додому?

Для того, щоб максимально швидко отримати свіжоприготовлену страву, достатньо оформити його замовлення на сайті ресторану Банзай. Для цього достатньо вибрати позицію, що цікавить, натиснути кнопку. Після того, як Ви додасте всі позиції з меню, які бажаєте замовити достатньо, за підказками сервісу, визначити тип доставки їжі та способи її оплати.

Сплатити замовлення можна відразу при формуванні замовлення – з будь-якої банківської картки через систему LiqPay або готівкою кур’єру вже при отриманні їжі.

Безкоштовна доставка в межах міста від 700 грн на замовлення готових страв, та від 1000 грн продуктів. Доставка платна 80 грн, якщо сума замовлення менша ніж 700 грн.

Доставка за місто

Доставка у такі райони: Рясне, Зубра за об’їзною, Сокільники за об’їзною, Солонка, Скнилів коштує 80 грн і безкоштовна при замовленні готових страв на суму від 1000 грн.

Усього кілька простих кроків та свіжоприготовлені страви японської кухні на будь-який смак відправляються до Вас додому, в офіс чи будь-яке вказане Вами місце!

Ви також можете звернутися у Банзай, якщо плануєте самі приготувати суші – заклад пропонує широкий асортимент продуктів для суші і ролів, а також різноманітні харчові елементи з Азії.

Отож, з рестораном Банзай у вас є широкий вибір скуштувати суші та роли:

  1. або завітати у ресторан,
  2. або замовити доставку готових страв,
  3. або замовити складники і приготувати суші та роли самостійно.

Запрошуємо!

Від cupol