Популярна блогерка перетворила сукню масмаркетового бренду Bershka на вінчальне вбрання за допомогою декору та здивувала передплатників. Відповідний ролик, який набрав десятки тисяч переглядів, з’явився на її сторінці TikTok.

Користувальниця мережі Моніка з нікнеймом monikagunaydin розповіла, що придбала у вказаному магазині міні-сукню білого кольору, вартість якої складала 19 фунтів стерлінгів. Після цього дівчина вручну пришила до дешевої речі 414 світлих пір’я, тим самим створивши весільну сукню.

За словами користувача, вона витратила на трансформацію одягу більше 20 годин. Глядачі оцінили роботу автора відео, про що вони почали писати у численних коментарях. “У тебе чарівні руки”, “Ти зробила YSL з Bershka”, “Я в шоці, сукня виглядає приголомшливо”, “Гарний дизайн і прекрасне виконання”, “Вогонь”, – висловлювалися користувачі мережі.

У травні блогерка замовила вечірню сукню у знайомої швачки та отримала невдало скроєний «костюм качки». На розміщеному в мережі відео юзерша з нікнеймом sammeay показала зразок бажаного вбрання з інтернету – силуетна сукня бежевого кольору, розшита бісером і прикрашена воланами з фатину та пір’я. Потім дівчина зняла себе на камеру під час примірки і продемонструвала результат, який, за її словами, не виправдав очікувань.

Від cupol