Блогерша приміряла вінтажну сукню модного будинку Dior, яка раніше належала її бабусі, і прославилася у мережі. Відповідні публікації з’явилися у її TikTok-акаунті.

Користувальниця мережі Аделіна Вінінг розповіла, що під час прибирання горища знайшла чорну сукню Christian Dior, яку в молодості носила її покійна родичка. Користувач крупним планом продемонстрував візерунки на речі. “Плаття в ідеальному стані”, – зазначила вона.

Крім того, героїня матеріалу звернулася до історика Генрі Вілкінсона, щоб дізнатися точну дату створення одягу. “Він дав мені більше інформації за 24 години, ніж я змогла отримати за 25 років”, – наголосила вона. За словами вказаного експерта, ця модель називається «Осінь» та належить осінньо-зимовій колекції Dior 1949-1950 років.

Серед іншого чоловік організував Вінінг зустріч із аукціонером Керрі Тейлор із Лондона, який оцінив нинішню вартість сукні. Фахівець заявив, що ціна предмета гардеробу 72-річної давності становить від 36 700 до 42 800 доларів (від 1,9 до 2,2 мільйона рублів).

У наступних постах блогерка також приміряла одяг. На кадрах видно, що виріб ідеально підходить їй за розміром. «Я здивувалася, як багато людей зацікавилися цією історією. Але для мене було честю згадати мою бабусю та поділитися цим», — висловилася вона в одній із публікацій.

Пости Вінінг стали вірусними в TikTok та залучили тисячі передплатників. Станом на 21 червня один із кліпів набрав понад 7,6 мільйонів переглядів. «Це приголомшливе плаття», «Така красиво виглядає на тобі», «Урожайний Dior стоїть цілий стан», — коментували передплатники.

У травні блогерка приміряла сукню 70-річної давнини, що належить її бабусі, і захопила передплатників. На відео американка Медді Білл, відома під ніком @maddy_bill у TikTok, вперше відкриває бабусин валізу з одягом, який та носила 1952 року. На наступних кадрах дівчина позує у довгій чорній сукні з коміром, ґудзиками та V-подібним вирізом. Далі вона демонструє чорно-білу фотографію родички цієї речі, зроблену в її медовий місяць під час вечері в Нью-Йорку.

Від cupol