Через пандемію коронавірусу та заходи урядів різних країн задля запобігання його поширенню, Українська греко-католицька Церква повідомила своїх вірян та всіх охочих про можливість у неділю взяти участь у Божественній літургії онлайн.

За повідомленням УГКЦ, Трансляція відбуватиметься з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Вона розпочнеться об 11.00 у неділю, 15 березня.

Транслюватиме літургію «Живе телебачення». Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в YouTube або сторінці або на його сторінці у Facebook.

«Потрібно зауважити, що літургія онлайн є тільки пропозицією для тих, хто, у зв’язку з різними причинами, не зможе прийти на Службу Божу до свого храму», – наголосили в Українській греко-католицькій церкві.

У повідомленні також зазначається, що «Живе телебачення» уже понад шість років щонеділі проводить прямі трансляції Божественних літургій. У переважній більшості ці трансляції відбуваються з Патріаршого собору у Києві, хоча неодноразово були організовані трансляції з інших міст України і світу.

Нагадаємо, що з 12 березня і до 3 квітня в Україні діє карантин через поширення коронавірусу Covid-19. На час карантину в країні заборонено проводити масові заходи за участю 200 і більше людей. До слова, влада Львова заборонила проводити в місті заходи, на яких присутні 50 і більше людей.

Від cupol