Дощ і легкий мороз перетворили дороги і тротуари Львова на суцільну ковзанку, тож травматологи львівських лікарень, у четвер, 9 січня, працюють без перепочинку, бо кількість травмованих суттєво зросла. Найбільше потерпіли ті львів’яни, які вийшли з дому вранці і насилу добралися до місць зупинок громадського транспорту. Значна частина з них отримала різного роду травми.

Як повідомили ZAXID.NET у травмпункті №2 8-ї міської клінічної лікарні, по допомогу до лікарів звертаються люди різного віку і з різними травмами: одні упали й отримали забій, перелом рук, ніг, інші травмували грудну клітку, розбили голову тощо.

За даними управління охорони здоров’я ЛМР, люди почали звертатися у травмпункти з учорашнього вечора. Загалом з різними травмами у лікувальні установи міста звернулося 87 осіб (з них 18 – госпіталізовано). Із них 60 осіб – звернулося по допомогу до лікарів сьогодні з 9:00 до 12:00, повідомила прес-служба ЛМР.

Зокрема, у травмпункти Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, 8-ї міської клінічної лікарні, 5-ї міської клінічної поліклініки та міської дитячої клінічної лікарні з травмами, отриманими на вулицях міста, звернулися:

– із 21:00 год 8 січня до 9:00 9 січня – 27 осіб, з них 6 госпіталізовано;

– із 09:00 до 12:00 9 січня – 60 осіб, з них 12 госпіталізовано.

«У період, коли починається ожеледиця, завжди у перші дні суттєво зростає кількість травмованих. Це зумовлено тим, що люди ще не готові і не адаптовані до обережного пересування у таку погоду», – кажуть в управлінні охорони здоров’я ЛМР.

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у ніч на 10 січня очікуються невеликі опади дощу, температура коливатиметься від трьох градусів морозу до двох градусів тепла, тож завтра вранці також можлива ожеледиця. Вдень повітря прогріється до +5 .

Від cupol