Після випадання дощу і утворення ожеледиці на дорогах Львова та області різко зросла кількість ДТП, а також кількість звернень до міських травмпунктів.

За офіційною інформацією поліції, лише у Львові у суботу, 23 листопада, сталося 84 аварії. У попередні дні ДТП було в два-три рази менше. Наприклад, у п’ятницю у місті сталося всього 28 аварій, у четвер – 39, у середу – 55. При цьому більшість ДТП є дрібними, без постраждалих. Лише у чотирьох аваріях за 23 листопада постраждали водії чи пасажири автомобілів.

Водночас, як повідомили ZAXID.NET у прес-службі львівської мерії, до міських травмпунктів станом на обід 23 листопада звернулися 170 осіб.

Через погіршення погодних умов та появу ожеледі львівські комунальники почали посипати вулиці піском. Чергування не припинилося і вночі – для посипання проїжджої частини залучили 12 піскорозкидувачів, які працювали від 20:00 суботи і до ранку неділі. Для посипання тротуарів мерія залучила майже 800 двірників.

Львівський метеоцентр попереджає, що ожеледь на дорогах зберігатиметься вподовж цілого дня. Відтак Львівська міська рада просить водіїв бути обережними і повідомляти про всі надзвичайні ситуації на «Гарячу лінію Львова».

Від cupol