У Львові безпритульні та нужденні люди можуть прийти в пункти обігріву. Традиційно один із таких працює у Центрі обліку та перебування для бездомних за адресою Кирилівська, 3а.

Відвідувачі щодня можуть відпочити, зігрітися, а також отримати теплий одяг, поїсти страви швидкого приготування та випити гарячих напоїв. Цей пункт обігріву працює без вихідних з 09:00 до 20:00 вечора. Тут також є відділення нічного перебування, де можна пройти первинний медогляд, помитись і випрати речі.

«Для пункту обігріву ніяких особливих документів не потрібно. Людина просто приходить гріється, п’є гарячий чай, а для влаштування на нічліг, то вимагається проходження флюрографічного обстеження. Ми маємо домовленість з поліклінікою на вул. Фредра і також з лікарнею швидкої медичної допомоги на Миколайчука», – прокоментував фахівець з соціальної роботи Максим Лішенко.

Ще один пункт обігріву, на вулиці Личаківській, 56 відкриють, якщо температура надворі буде нижчою за 10 градусів морозу. Також можна приходити у пункт на вулиці Мазепи, 48 та у Винниках на Винниченка, 3.

Міська рада просить львів’ян повідомляти про місця перебування безпритульних на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15−80, інформує zaxid.net.

Від cupol