Експерт із відносин Джейкоб Лукас назвав дівчатам три головні ознаки нездорового союзу. До цього списку він включив ситуації, коли чоловік забороняє своїй коханій носити якісь речі чи спілкуватися з тими чи іншими людьми. На його ролик, опублікований у TikTok у червні,  звернуло увагу видання Wales Online.

“Якщо ваш бойфренд говорить вам ці речі, то вам слід знайти нового хлопця”, – заявив Лукас, після чого перерахував ознаки нездорових стосунків. Насамперед експерт попередив дівчат, що не варто дозволяти чоловікам вказувати, що їм носити чи не носити.

Фахівець із відносин також порадив уникати хлопців, які наполягають на тому, щоб вибирати, з ким їм дівчатам варто і не варто спілкуватися. «Чоловіки роблять це для того, щоб звузити ваше коло спілкування, щоб їм було легше вас контролювати», – розповів він.

«Ніколи не дозволяйте вашій молодій людині говорити вам, що інша дівчина видалася йому привабливішою, ніж ви», — на завершення попередив Лукас і додав, що такі висловлювання є вкрай неповажними стосовно будь-якої жінки.

Раніше психолог Чикі Девіс дала сім порад щодо побудови щасливих стосунків. За словами експерта, дуже важливо, щоб партнери налагодили міцний емоційний зв’язок та були чесні один з одним.

Аваков третій у другому турі

Електоральна соціологія: Зеленський збільшує відрив і перемагає у другому турі і Тимошенко і Порошенка

Мангер: жертва політичної війни чи обличчя української мафіозної влади?

Вакцинувати всіх! На Львівщині стартує масштабна кампанія проти кору

Кива та Вілкул викупили мента-антибандерівця із СІЗО

Главу військової контррозвідки Бельгії звинуватили в шпигунстві на користь Росії

Суд поновив повноваження Супрун. Але проти неї порушать справу

Kyiv, not Kiev, чи навпаки?

Названа причина отупіння людей

Олімпіакос – Динамо. напередодні

Багамська свиня побігла за моделлю і вкусила її за сідниці (ВІДЕО)

Від cupol