Дружина північнокорейського лідера Кім Чен Ина помічена на публіці вперше за чотири місяці. Про це пише Daily Mail.

Лі Соль Чжу на цьому тижні супроводжувала чоловіка в поїздці на гору Кімгансан. Там він оглянув побудований спільно з південнокорейською стороною курорт і наказав знести зведені Сеулом об’єкти, оскільки вони виглядають як «тимчасові будівлі на будмайданчику».

До цього Лі Соль виходила в світ 20 і 21 червня, коли в Пхеньян приїжджав з візитом голова КНР Сі Цзиньпін.

Як зазначається, з минулого року в державних ЗМІ приблизно раз на місяць або проходило згадка Лі Соль Чжу, або з’являлася вона сама, тому її чотиримісячна відсутність була помічена.

Офіційні причини її непояви на публіці не повідомлялися. У південнокорейській пресі з’явилася інформація про те, що вона чекає дитину. Однак, судячи з останніх фотографій, дружина Кім Чен Ина не вагітна: незважаючи на широке пальто її живіт здається плоским, зазначає Daily Mail.

При цьому видання відзначає іншу особливість: ім’я Лі Соль Чжу не було в списку тих, хто супроводжував лідера Північної Кореї в поїздці на Кімгансан. Замість цього в повідомленнях значилася Кім Е Чжон, сестра Кім Чен Ина, яка в останні місяці нібито заміняла Лі Сіль Чжу в офіційних поїздках.

Про особисте життя Кім Чен Ина мало що відомо. На Лі Соль Чжу він, імовірно, одружився у 2009 році, проте про їхні стосунки стало відомо лише у 2012-му. Вважається, що у пари може бути троє дітей.

Від cupol