Голова Львівської ОДА Максим Козицький заперечив ймовірність розташування українців, яких цієї середи мають евакуювати з Китаю, у санаторії «Шкло» біля Новояворівська. Раніше про розміщення евакуйованих українців на карантин повідомили у місцевій Facebook-групі, а також деякі ЗМІ.

«Станом на сьогодні відсутні будь-які доручення від МОЗ України щодо підготовки об’єктів Львівської області для розміщення на карантині громадян України, що повертаються з Китаю. У випадку змін по ситуації громадськість буде повідомлено, –заявив у неділю, 16 лютого, голова ЛОДА Максим Козицький. – Розуміючи суспільний інтерес та можливу паніку серед населення, вкотре наголошую, що Львівщина готова оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації».

Яворівська районна рада також підтвердила, що не володіє інформацією про можливість прибуття у Шкло евакуйованих з Китаю українців. У заяві Яворівської райради також підкреслено, що санаторій у Шклі не може використовуватись для карантину.

Завідувачка відділу особливо небезпечних інфекцій Львівського обласного лабораторного центру Ірина Куліш повідомила, що не отримувала інформації про можливе прибуття на Львівщину українців з Китаю.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько повідомив, що такої інформації департамент не отримував. «Ми маємо інформацію, що до нас не везуть. Вичерпну відповідь на це питання дав голова адміністрації Львівської ОДА Максим Козицький», – заявив Андрій Васько.

Нагадаємо, за словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, евакуйовані з Китаю українці будуть змушені пройти 14-денний карантин. «Зараз є 3-4 об’єкти, кожен з яких готується, щоб прийняти наших громадян наступного тижня. Вони 14 днів будуть під наглядом професійних фахівців», – сказав Гончарук, не уточнивши, де саме розташовані ці об’єкти, пише ZAXID.NET.

Від cupol