38-річний підприємець Максим Козицький, який разом із батьком володіє бізнесом у сфері відновлювальної енергетики, подав декларацію як кандидат на посаду голови Львівської облдержадміністрації. Після звільнення Маркіяна Мальського Козицький фігурував у списках потенційних нових голів ЛОДА, тим більше, що він і був одним із трьох кандидатів на цю посаду, яких у червні 2019 року висунув на обговорення Володимир Зеленський.

Максим Козицький є єдиним, хто зараз подав декларацію кандидата на посаду голови ЛОДА, що може свідчити про його швидке призначення.

Декларація Козицького з’явилася в реєстрі НАЗК у п’ятницю, 27 грудня. Цього ж дня низка львівських ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили про запланований візит прем’єр-міністра Олексія Гончарук до Львова, під час якого начебто мали б і представити нового голову ЛОДА. Втім, прем’єр так і не приїхав, а жодної офіційної інформації про нового керівника Львівської ОДА не опублікували.

Максим Козицький є директором компанії «Еко-Оптіма», що належить йому із батьком Зіновієм Козицьким. Компанія займається встановленням вітрових та сонячних електростанцій. Батько Максима Козицького є доволі відомим львівським бізнесменом, окрім альтернативної енергетики він займається видобутком нафти й газу, йому належить і перший у Львоі мінуципальний велопрокат NextBike, пише  ZAXID.NET.

Нагадаємо, попередній голова Львівської ОДА Маркіян Мальський став одним із двох керівників облдержадміністрацій, яких президент Володимир Зеленський звільнив у прямому ефірі під час засідання Ради розвитку регіонів та громад.

Від cupol