Італійський бренд Gucci випустив колекцію Gucci Pet, до якої увійшли одяг та аксесуари для собак та котів. Нові товари представлені на сайті марки.

Відомо, що до колекції увійшли куртки, футболки, нашийники, шлейки та різні пристосування для догляду за тваринами, вартість яких сягає десятків тисяч рублів. Наприклад, ціна найдорожчої куртки з монограмою люксової компанії становить 930 доларів, а найдешевшого боді — 250 доларів.

Крім цього, у покупців з’явилася можливість придбати лежанку за 7500 доларів та переносний набір мисок у шкіряному кейсі вартістю 4250 доларів.

«Колекція Gucci Pet Collection наповнює повсякденність чарівною аурою. Вироби, натхненні ретро стилем, дозволяють кожній тварині підкреслити свою індивідуальність», — йдеться на сайті Gucci, на якому також опублікували рекламні знімки продукції. Зокрема, на промофото зображені собаки та кішки різних порід.

У січні Versace представив мішки для збирання собачих фекалій. Йдеться про чорний мішкотримач із застібкою у вигляді кнопки, всередині якого передбачені пластикові пакети для відходів. Зазначається, що аксесуар, що з’явився в асортименті бренду, виконаний у чорному кольорі і прикрашений золотистою фурнітурою.

Від cupol