Представляти Кабінет міністрів у Верховній Раді буде заступниця голови фракції “Слуга народу” Олена Шуляк. Про це повідомила керівниця пресслужби фракції “Слуга народу” Женя Кравчук.

Прем’єр Олексій Гончарук зазначив: “Наша задача – пояснювати важливість та позитивні наслідки пропонованих нами змін, аби народні депутати, маючи усю необхідну інформацію, могли донести її до своїх виборців та підтримати ініціативи Кабінету Міністрів під час голосування на пленарних засіданнях.

Пані Олена за час роботи у ВР вже продемонструвала чудові результати у цьому напрямку”.

Уряд затвердив Шуляк на вечірньому засіданні в п’ятницю, 15 листопада.

Олена Шуляк є заступницею голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

До цього обіймала посади члена Правління, керівника сектору “Будівництво” BRDO, генерального директора ТОВ “Мідланд Девелопмент Україна” та низку посад у бізнес-сегменті.

На громадських засадах була віцепрезиденткою Спілки українських підприємців та віцепрезиденткою Young Presidents’ Organization.

Раніше сьогодні народний депутат від “Слуги народу” Ірина Верещук склала повноваження представника Кабінету міністрів у Верховній Раді.

“Ми не знайшли спільної мови з прем’єр-міністром, ми не спрацювалися…Я вважаю, що нам треба було більш фахово працювати з депутатами, зважати на їхню думку”, повідомила стосовно цього Верещук.

Вона також розкритикувала рішення фракції про виключення Анни Скороход.

Від cupol