Спікер палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі заявила, що демократи відкладають голосування за дозвіл провести процедуру імпічменту американського президента Дональда Трампа. Про це повідомляє Fox News.

За словами Пелосі, в законодавстві немає вимоги, яка зобов’язувала б провести голосування прямо зараз, так що воно буде відкладено. Таке рішення було прийнято через зростаючий тиск з боку республіканців і Білого дому. Вона підкреслила, що це дуже серйозне питання для демократів, і вони не блефують, а намагаються знайти правду.

9 жовтня Пелосі заявила, що відмова Білого дому від участі в процедурі імпічменту Трампа буде розцінюватися як перешкоджання розслідуванню і зрада демократії. До цього Білий дім направив до Палати представників Конгресу США лист, в якому було сказано, що розслідування, яке стало приводом для початку процедури імпічменту, не має під собою ніяких законних підстав.

Палата представників Конгресу США почала процедуру імпічменту Трампа 25 вересня. Приводом стала його телефонна розмова з українським лідером Володимиром Зеленським: члени Демократичної партії хочуть довести, що глава США тиснув на українського колегу, щоб той стимулював розслідування корупційної справи проти сина Джо Байдена. У той же час Байдена вважають найперспективнішим опонентом Трампа на виборах в 2020 році.

Від cupol