Влада Китаю зможе перемогти смертельний коронавірус COVID-2019 до кінця березня. Його повністю ліквідують по всій країні, заявив посол Китаю в Росії Чжан Ханьхуей, передає ТАСС.

«Крім провінції Хубей, в інших регіонах ми можемо здобути цю перемогу вже протягом цього місяця», – зазначив посол. Він підкреслив, що рівень смертності від коронавурусу не надто високий, по всій країні становить всього 0,55 відсотка.

Ханьхуей додав, що на сьогоднішній день вже понад 18 тисяч осіб виписали з госпіталів. Він стверджує, що в багатьох провінціях і регіонах вже більше 10 днів не з’являються нові випадки інфекції.

За словами посла, Пекін готовий активізувати співпрацю з Москвою в галузі охорони здоров’я та «боротьби з іноземним втручанням у внутрішні справи» Росії і Китаю.

У всьому світі в даний час налічується 2247 смертей від нового коронавірусу. Кількість заражених зросла до 76,7 тисячі, одужали понад 18,4 тисяч осіб.

Спалах коронавірусу вперше зафіксована в китайському місті Ухань наприкінці грудня 2019 року. Крім Китаю випадки захворювання виявлені більш ніж в 20 країнах. Вірус передається від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, швидка стомлюваність і кашель з мокротою.

Від cupol