У Китаї повідомили про збільшення кількості людей, що заразилися новим різновидом коронавірусу до 324. Про це повідомляє Центральне телебачення Китаю.

Раніше повідомлялося про 291 випадок зараження. Осередком нового типу вірусу вважається китайського міста Ухань провінції Хубей, де зареєстровано більшість випадків захворювання — 270.

Від вірусу вже загинули шість людей, всі в місті Ухані. Ймовірно осередок вірусу виник на місцевому ринку морепродуктів.

Також в американському штаті Вашингтон підтверджений перший випадок захворювання в Сполучених Штатах новим різновидом коронавіруса, раніше зафіксованому в Китаї.

Тим часом італійська влада розпочала в аеропорту Риму додаткові перевірки на предмет можливих випадків нового коронавірусу з симптомами пневмонії, який вперше з’явився в Китаї. Про це повідомляє портал Aviation Pros.

Імовірність того, що вірус потрапить до Європейського Союзу, “невелика, але не виключена”, заявили в Міністерстві охорони здоров’я Італії.

У римському аеропорту Ф’юмічіно вживаються заходи з перевірки можливих випадків захворювання на рейсах з китайського мегаполісу Ухань, де вперше зафіксували вірус, що вже забрав життя кількох осіб.

Є три прямі рейси в Ухань з римського аеропорту, а також кілька непрямих рейсів. Поїздки по цих маршрутах, як очікується, збільшаться напередодні китайського Нового року на цьому тижні.

Італійська влада рекомендує пасажирам відкласти будь-які несуттєві поїздки в Ухань.

Представник міністерства охорони здоров’я пояснив, що пілот повинен повідомляти про будь-якого пасажира на борту з відповідними симптомами, якого, як наслідок, мають негайно доставити до римського Національного інституту інфекційних захворювань.

Від cupol