Львівська ОДА розриває угоди з 10 підрядниками, які не встигли вчасно збудувати медичні амбулаторії. Виконавці відстають від графіку виконання робіт та працюють безвідповідально, повідомляє прес-служба ЛОДА.

За інформацією облдержадміністрації, за рік на Львівщині мали збудувати 43 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. 31 жовтня закінчилися більшість укладених угод з виконавцями робіт.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод особисто оглянув будівництво цих об’єктів.

«Ми дали три тижні випробувального терміну для найпроблемніших підрядників. Своїх обіцянок 10 з них так і не виконали. Тому іншого виходу, крім розірвання угод, я не бачу. Маємо діяти рішуче. Звичайно, ми ніяк не встигнемо добудувати ці 10 об’єктів до нового року, як би ми не старалися», — розповів Юрій Холод.

За його словами, ще цього фінансового року мають встигнути провести нові тендери, щоб субвенція була перехідною з бюджету 2019 року.

Таким чином амбулаторії у с. Родатичі Городоцького району, с. Доброгостів Дрогобицького району, с. Червоне Золочівського району, с. Волосянка Сколівського району, с. Тухля Сколівського району, с. Біличі Старосамбірського району, смт Краковець Яворівського району, с. Волиця Мостиського району та с. Вільхівці Жидачівського району, с. Соколівка Буського району добудують вже наступного року.

«Ми не підтримуватимемо антидержавницької позиції несумлінних виконавців! Адміністрація вийшла на одні з найкращих показників виконання програм, попри незадовільні показники на середину року. Якісна, професійна та ефективна медицина — один з ключових пріоритетів ОДА», — підсумував голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Інші 33 нові медичні амбулаторії мають бути готові до кінця року.

Нагадаємо, Львівщина отримала з державного бюджету 377 млн гривень на будівництво нових амбулаторій. Роботи мають також співфінансування з місцевих бюджетів.

Від cupol