Стартап львівських айтішників Propertymate з продажу нерухомості відібрали до акселераційної програми Techstars Austin. У нього інвестують 120 тис. доларів.

Як повідомили у офісі компанії, стартап заснували львів’яни Богдан Гнатковський та Cофія Вишневська у квітні 2018 року. Це єдиний український проект, який потрапив до Techstars Austin з моменту старту програми у 2013 році. Цього року відібрали 10 стартапів з понад 1000 заявок з 65 країн. У рамках акселераційної програми Propertymate отримують 3 місяці менторства та 120 тис. доларів інвестицій.

«Участь у Techstars – це крута можливість масштабуватись за межі Нью Йорку, де ми зараз найбільш активні, на другий найбільший ринок нерухомості у США (Техас). А також отримати фідбек, покращити продукт і, звісно, залучити більше інвестицій», – зазначив Богдан Гнатковський, СEO та співзаcновник Propertymate.

«В середньому у США, щоб придбати нерухомість потрібно більше 4 місяців, і близько трьох місяців – щоб її продати. Ми створили платформу, яка допомагає агентам робити це за лічені дні», – розповіла співзасновниця та СOO стартапу Софія Вишневська.

Propertymate – це платформа для real estate агентів, яка з’єднує всі дані про покупців з даними про нерухомість на ринку, аналізує їх та прогнозує, яку нерухомість покупці найімовірніше придбають. Завдяки продукту агенти нерухомості економлять час і можуть укласти більше угод через мережу Propertymate, співпрацюючи з іншими агентами.

Стартап має офіси у Львові та Нью-Йорку, та на період акселераційної програми частина команди переїхала в Остін.

До слова, 24-річний Богдан Гнатковський почав займатись підприємництвом з 16-ти років. Його перші технологічні стартапи – Be Sparkle (медіа стартап) та Preenster (стартап у фешн індустрії). Згодом Богданом Гнатковський запустив Brainify (стартап для автоматизації продажів нової нерухомості). Операційним директором Brainify була 28-річна Софія Вишневська. До цього проекту вона також працювала в Softserve.

https://zaxid.net/

Від cupol