Львівський бізнесмен і найбагатший депутат міської ради Григорій Козловський подав позов до суду на Українську Галицьку партію на захист честі, гідності та ділової репутації. За даними порталу «Судова влада» позовне провадження № 465/902/20 надійшло до Франківського районного суду м. Львова 14 лютого. Розглядатиме справу голова цього суду Світлана Мартьянова.

Голова політради Української Галицької партії Ірина Моряк повідомила, що їм відомо про позов Григорія Козловського і юристи партії готуються до судового процесу.

«Як можна захищати те, чого давно нема? Прийшов час називати речі своїми іменами. У місті існують фейкові громадські організації, які фінансує криміналітет. Такі організації стають занадто небезпечними для громади міста. Вони існують тому, що про них всі мовчать. Ми ж мовчати не будемо. Нехай подають до суду», – заявила Ірина Моряк.

Конфлікт між Григорієм Козловським та УГП загострився після того, як 13 лютого близько півсотні вуличних активістів увірвалися у львівський офіс УГП в центрі Львова.

Учасники штурму офісного приміщення вимагали вибачень у керівництва партії за образу учасника АТО під час акції УГП проти будівництва фірмою доньки Григорія Козловського готельно-торгового комплексу на вул. Дорошенка, 2.

В організації штурму офісу керівництво УГП звинуватило Григорія Козловського. У відповідь він того ж дня заявив, що партія намагається здобути популярність на його імені та пообіцяв подати до суду.

Нагадаємо, що минулого року Григорій Козловський подавав схожий позов проти мера Львова, який заявив про погрози депутата співробітникам міськради, але за якийсь час відкликав свій позов, нагадує ZAXID.NET.

Від cupol