Модель OnlyFans Наталія Рейнольдс показала передплатникам реакцію бойфренда на свої відверті фото. Відповідний ролик з’явився у TikTok-акаунті дівчини.

Рейнольдс розповіла, що користувачі мережі почали соромити за непристойні знімки. У тому числі користувачі цікавилися, як на ці кадри реагує коханий дівчини, який, на їхню думку, повинен бути дуже незадоволений тим, що їх бачать інші люди. У свою чергу модель продемонструвала обранцеві зображення, де вона позувала в панчохах та нижній білизні, і запитала, чому він не злиться на неї через подібні фото. «Бо ти страшенно сексуальна, а я не схиблений на тому, щоб тебе контролювати. Ти прекрасно виглядаєш!” – заявив хлопець, сміючись.

Глядачі оцінили поведінку чоловіка, назвавши її ідеальною. «Краща відповідь», «Він хороший хлопець, а ти прекрасна дівчина і заслуговуєш на підтримку», «Правильно! Люблю таких людей», – прокоментували вони.

Раніше в червні блогерка Бетані Еннімей показала, який «одяг вірності» вирішив носити бойфренд, який поїхав відпочивати без нього. Дівчина розповіла, що була трохи схвильована тим, що її коханий разом із друзями вирушив на Кріт. Проте, за словами інфлюенсерки, обранцеві вдалося її заспокоїти. Так, він надіслав Еннімей селфі, де позував у футболці, на якій було надруковано її фото у бікіні за підписом «Я люблю свою дівчину».

Від cupol