На Львівщині різко зростає захворюваність на грип і ГРВІ. Минулого тижня по допомогу до медиків звернулося 12 663 особи, що на 3219 хворих більше, ніж попереднього тижня. Майже 60% хворих – діти віком до 17 років, повідомив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олег Когут.

Суттєво побільшало хворих, в яких захворювання проходить у важкій формі. До лікарень госпіталізовано 439 осіб (позаминулого тижня 190), з яких 70% – діти.

На Львівщині, за словами Олега Когута, перевищено епідпоріг на 3,4%. Епідпоріг перевищено у 11 районах області, та найбільше хворіють у Бродівському районі, Бориславі та Самборі.

«Кількість хворих різко зростає і це тривожить. Їх і надалі буде більшати, бо нинішня погода сприяє поширенню вірусів: нині легко промочити ноги, люди одягаються не відповідно до погоди, бо температура впродовж дня змінюється тощо. Тому зараз дуже важливо вживати заходів, аби уникнути захворювання на грип і ГРВІ», – каже Олег Когут.,

Хворіють мешканці Львівщини і на грип, і на ГРВІ. У нас цього року активно циркулює вірус грипу типу А (Н1N1), так званий «свинячий грип», який доволі часто дає такі ускладнення, як пневмонія і енцефаліт. З 132 зразків, які дослідили у лабораторіях Центру, у 13 випадках було виявлено саме цей вірус грипу.

Наприкінці минулого тижня, за словами Олега Когута, на Львівщині на карантин закрили 127 шкіл і один дитячий садок у Яворівському районі. Зараз у школах і дитсадках моніторять відвідуваність і ймовірно, на карантин будуть закриті і інші школи області. На карантин повністю закриті школи у Золочівському та Бродівському районах і у Дрогобичі, повідомляє ZAXID.NET.

Від cupol