У Windows з’явиться функція прискореного завантаження ігор. Про це повідомляє видання TechSpot. Журналісти посилаються на представників Microsoft, які розповіли, що на комп’ютерах Windows з’явиться функція DirectStorage.

Дана опція, спочатку створена для приставок серії Xbox Series X / S, призначена для прискорення передачі даних з SSD-накопичувачів. При цьому раніше було відомо, що DirectStorage працює тільки з PCIe 4.0 NVMe, проте в Microsoft вирішили активувати підтримку PCIe 3.0 NVMe.

Активна опція дозволяє оптимізувати зв’язок між твердотілим накопичувачем і графічним процесором. В цьому випадку підвищиться продуктивність і швидкість ігор. З дисками SATA DirectStorage не працює, так як даний інтерфейс є занадто повільним. Фахівці пояснили, що відеокарта і накопичувач обробляють кожен запит вводу-виводу послідовно. Завдяки новій технології пакети будуть оброблятися паралельно.

Також в матеріалі уточнюється, що з DirectStorage гри будуть відображатися на екрані монітора більш плавно. Про те, коли нова функція буде доступна на комп’ютерах Windows, не повідомляється. Експерти розповіли, що забезпечити підтримку технології на Xbox простіше, так як приставка працює з підібраними компонентами. У разі ПК, коли існує величезна кількість конфігурацій SSD-накопичувачів і відеокарт, можливі труднощі.

Від cupol