Житель Ірландії Кріс Далзелл, який називається найтатуйованішим чоловіком країни, показав старі фото з чистою шкірою і не впізнав себе на знімках. Його історію опублікували журналісти Daily Star.

Відомо, що за шість років на тілі чоловіка з’явилося понад 600 татуювань, які займають 95 відсотків шкіри. Причиною, через яку він зважився на трансформацію, виявилася рідкісна спадкова хвороба його дочки Джессіки: дитина страждає на синдром Елерса-Данлоса, при якому суглоби стають надмірно гнучкими, а тканини — тендітними. Далзелл зазначив, що дівчинка завжди усміхається, дивлячись на нього.

Знімками, зробленими до захоплення тату, блогер поділився із виданням. «Я усвідомлюю, що це я. Але зараз я почуваюся зрілішим і впевненішим у собі. Мені подобається, як я виглядаю зараз. До того ж, я став набагато щасливішим», — зізнався він.

Крім того, ірландець розповів, що через своє хобі втратив сім’ю: близькі родичі перестали з ним контактувати. Мати довго не розмовляла з ним, проте минулим Різдвом все ж таки погодилася зустрітися. “Вона сказала, що переживає, але все ще бачить свого сина в мені”, – додав Далзелл.

Від cupol