Газета Washington Post назвала організаторів акцій проти самоізоляції у США. За інформацією видання, за протестами стоїть ультраправе угруповання з Міннесоти, очільником якого є борець за вільне носіння зброї Бен Дорр.

Як повідомляє газета, Дорр і його зведені брати поширюють в інтернеті інформацію про те, що небезпека коронавірусу перебільшена, а влада штатів прагне встановити контроль над громадянами і знищити приватний бізнес. Через місцеві спільноти угруповання у Facebook людей закликають виходити на протести в таких штатах, як Вісконсин, Огайо, Пенсильванія і Нью-Йорк.

У деяких інших випадках організаторами протестів були представники Консервативної партії. Наприклад, в Мічигані публічно проти самоізоляції виступила дружина місцевого депутата Мешон Меддок, яка входить у виборчий штаб президента США Дональда Трампа.

У Facebook заявили, що не можуть видалити заклики до протестів, якщо захід не заборонено місцевими законами. Однак в таких штатах як Нью-Джерсі і Каліфорнія контент все ж прибрали.

За останніми даними, у США зафіксовано понад 759 тисяч випадків зараження коронавірусом. З них понад 40 тисяч людей померли, ще 70,9 тисяч – вилікувалися. Всього у світі налічується понад 2,4 мільйона випадків зараження.

До слова, губернатор Найробі Майк Сонко розпорядився, щоб бідним жителям столиці Кенії роздали набори з продовольчою допомогою в зв’язку з коронавірусною пандемією. У кожен з таких наборів, крім їжі та засобів захисту, увійшла невелика пляшечка преміального коньяку Hennessy. Про це пише видання Сьогодні у світі.

Від cupol