Колеги випадково обезголовили похованого живцем робітника під час операції з порятунку його із завалу в індійському місті Мадурай, штат Тамілнад. Про це повідомляє Times of India.

34-річний Сатхіш на прізвисько Віранан з округу Іроду займався з’єднанням дренажних труб у триметровій траншеї. Зненацька земля обсипалася з краю траншеї і живцем поховала чоловіка.

«Замість того, щоб покликати на допомогу, робітники запанікували та скористалися екскаватором, щоб спробувати відкопати потерпілого. В результаті вони відрізали йому голову», – заявив представник рятувальників.

Депутат Законодавчої асамблеї штату Тамілнад Мутхувел Карунанідхі Сталін оголосив, що сім’ї загиблого належить компенсаційна виплата у розмірі мільйона рупій (816,3 тисяч рублів).

Поліція заарештувала інженера, супервайзера та оператора екскаватора. Їм ставиться в провину заподіяння смерті через необережність.

Ґрунт обсипався, тому що в момент проведення робіт екскаватор використовували для робіт поблизу. Рятувальники відкопали тіло загиблого та витягли його за допомогою мотузок. Ширина траншеї становила менше 60 сантиметрів, у ній могла працювати лише одна людина. Керівник об’єкта заявив, що співробітники, які виконують роботи у глибоких ямах, повинні користуватися страхувальною мотузкою.

Раніше повідомлялося, що сім’я з села поблизу індійського міста Баніхал, союзна територія Джамму і Кашмір, поховала новонароджену дівчинку після того, як лікарі помилково констатували її смерть. Через годину після похорону через протести місцевих жителів батьки викопали немовля з могили для перепоховання і виявили, що дівчинка жива.

Від cupol