У суботу, 9 листопада, на сайті Національної поліції Львівщини, повідомили про те, що правоохоронці вже почали перевірку через спробу зриву прес-конференції. А сама справа вже перебуває на контролі керівництва поліції Львівщини. Йдеться про перешкоджання журналістській діяльності скандально відомими активістами з «УСУ АТО» , які намагалися зірвати прес-конференцію з критикою голови ЛОДА Маркіяна Мальського.

У п’ятницю, 8 листопада у львівському прес-клубі відбувалася прес-конференція на тему: «Загроза техногенної катастрофи у місті обласного значення Новий Розділ через зрив опалювального сезону. Шляхи вирішення цієї проблеми». Серед учасників був нардеп Тарас Батенко, який розповів про ситуацію у Новому роздолі та Новояворівську, розкритикував ЛОДА за недостатні, на його думку, заходи для вирішення проблеми із теплопостачанням цих міст.

Близько 30 представників скандально відомої у Львові ГО «Українська спілка учасників АТО прийшли на цю прес-конференцію і намагалися увірватись, попри те, що ніхто з учасників цієї організації не є журналістом.

Члени «УСУ АТО» таки увійшли всередину, вони декілька разів перебивали захід для журналістів, вимагаючи, аби їм надали слово. Врешті один учасник цієї організації Костянтин Дерюгін таки поставив запитання: «У контексті сьогоднішньої прес-конференції у мене складається враження, що прес-конференція була скерована на те, щоб дискредитувати Львівську ОДА а саме її очільника пана Мальського. Дайте мені відповідь на питання: цей зал проплатили люди, які замовили пана Мальського?».

До слова, члени «УСУ АТО» ще у лютому були активними учасниками пікету проти кандидата в президенти Володимира Зеленського у Львові, а у п’ятницю, 8 листопада, у Львівському прес-клубі захищали від критики голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського, який є представником Зеленського в області.

Роман Шостак, керівник прес-клубу, розцінив такі дії активістів у прес-клубі як перешкоджання журналістській діяльності. Він написав заяви до прокуратури та поліції.

Тепер правоохоронці вирішують питання про відкриття кримінального провадження і встановлюють всі обставини події.

Від cupol