Вночі 17 січня у Львові двоє чоловіків зірвали термінал для оплат iBoх. Не встигли вони з нього викрасти гроші, як їх затримала поліція.

Випадок трапився у центрі Львова близько 2 ночі. Патрульні отримали повідомлення від очевидця про автомобіль таксі Skoda Fabia. Він розповів, що двоє людей викрали термінал на вулиці Огієнка, поклали його в машину і поїхали у невідомому напрямку.

Близько 3-ї години автомобіль помітили на перетині вулиць Городоцька – Менцинського. У машині терміналу не було, але були інструменти, за допомогою яких могли його демонтувати.

«Чоловіки, які є мешканцями Львова, розповіли, що викравши термінал, залишили його в парку «Цитадель» біля гаражного кооперативу, попередньо діставши звідти усі гроші», — розповіли у прес-службі патрульної поліції Львова.

Сам пошкоджений термінал знайшли у парку.

29-річний водій позбавлений прав за керування у стані наркотичного сп’яніння. Щодо нього ведеться кілька розслідувань через крадіжки у різних частинах міста. Його пасажиром був 28-річний львів’янин. Він теж неодноразово притягався до відповідальності за крадіжки та наркозлочини.

Далі цим випадком зайнялася слідчо-оперативна група.

Від cupol