Державний секретар США Майк Помпео повідомив, що найближчим часом планує відвідати Україну. Про це він розповів в інтерв’ю для Bloomberg TV.

“Так, я збираюся туди (до України – ред.) потрапити. Я планував це ще раніше. У мене вже була запланована поїздка, але тоді у нас виникли проблеми на Близькому Сході, якими я мав займатись. Хоча ці проблеми ще не вирішені і попереду ще багато роботи, я планую невдовзі поїхати до України.

Деталі: Помпео також нагадав, що Штати надали оборонну допомогу Україні для захисту від Росії. Окрім цього, за його словами, Адміністрація Трампа підтримала президента Володимира Зеленського у його зусиллях побороти корупцію та розбудувати демократію. “Ми продовжимо це робити”, – підсумував держсекретар.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Державний секретар США Майк Помпео, як очікується, здійснить візит до Києва 30 січня.

Нагадаємо, 10 січня президент України Володимир Зеленський у ході телефонної розмови з Помпео узгодив подальший графік двосторонніх контактів між Києвом та Вашингтоном на найвищому рівні, насамперед візит Помпео до України наприкінці січня, який було перенесено з 3 січня.

Від cupol