За ініціативою власника СК «Провідна» до закінчення воєнних дій та припинення дії воєнного стану в Україні відшкодування коштів за договором добровільного страхування для громадян, що перебувають за межами України проводиться компанією в онлайн-режимі.

Впродовж 24 годин після настання страхового випадку, перед зверненням до лікарні, слід зателефонувати до компанії, та поспілкуватися з консультантом, для отримання інформації щодо наступних дій постраждалого. При зверненні вам буде необхідно вказати:

  • П.І.Б (прізвище, ім’я та по батькові) страхової особи;
  • вид страховки та номер страхового поліса або договору страхування;
  • вибрану при укладенні договору програму, територію дії договору та суму страхової програми;
  • вказати обставини, при яких виникла подія та характер необхідної допомоги;
  • місце перебування особи, що застрахована та контактний номер телефону;
  • іншу інформацію, яка буде необхідна працівнику страхової компанії для оформлення страхового випадку.

При настанні події, яка за умовами страхового договору є страховим випадком, слід надати вказаний в договорі пакет документів на електронну скриньку info@providna.com.ua впродовж 10 календарних днів з моменту отримання послуги та сплати за неї.

Варто зазначити, що компанія виконує всі взяті на себе страхові зобов’язання як в Україні, так і за її межами.

Через агресію сусідньої держави, яка була розпочата 24 лютого, близько 5 мільйонів людей були вимушені покинути свої домівки та переїхати в інше місце або за кордон. Зважаючи на це, перед власниками СК «Провідна» виникло питання обслуговування клієнтів, які знаходяться за межами країни.

Страховою компанією виконуються всі взяті перед клієнтом та вказані в договорі зобов’язання, які знаходяться як в Україні, так і за її межами.

Крім того, компанією було зроблено ряд кроків, які значно покращують сервіс обслуговування всіх клієнтів які знаходяться як на території України, так и за її межами. Для тих, хто не встиг укласти необхідні договори через непередбачуваний виїзд з країни внаслідок агресії російської федерації, є можливість їх підписання в режимі онлайн.

Як працює страхування КАСКО за кордоном?

Власник СК «Провідна» наголошує, що в перші кілька тижнів після вторгнення росії велика кількість людей виїхала з України на власному транспорті з укладеним договором страхування КАСКО. За його умовами покриття збитків передбачається не тільки в Україні, а й країнах СНД, Грузії та європейських державах.

Варто також зазначити, що клієнтам, які виїхали за межі країни з укладеним договором страхування, який поширюється лише на територію України, страхова компанія в разі необхідності надає можливість його дистанційного розширення в онлайн-режимі, що досить актуально в ситуації, яка склалася.

Від cupol