Досвідчені водії зі стажем знають про непередбачені ситуації на дорогах, коли вони змушені вдатися по допомогу та замовити послуги евакуатора. Але виникають різні фактори, коли великогабаритна спецтехніка не може допомогти в місцях з дуже обмеженим рухом. Наприклад, вулиці великих міст України з великим потоком руху транспорту, зайнятими місцями та парковками поблизу доріг.

Тоді до вас під’їде певний тип евакуатора з частковим завантаженням для легкових автомобілів і евакуатор Львів це, чи якесь інше місто, спрацює чітко і оперативно. Його причіп обладнаний спеціальними розсувними завантажувальними пандусами, які при завантаженні транспорту, розкладаються та витягуються пандуси. На ці пандуси закочують автомобіль, що буксирується. Деякі моделі евакуаторів оснащені лебідкою, що полегшує процес завантаження авто.

Коли авто завантажено, за міст чи раму авто надійно фіксується. При цьому одна колісна база розміщується на поверхні дороги, якщо авто стоїть на ручному гальмі — використовують спеціальні колісні насадки, які закріплюють на задньому мосту авто. Насадки перешкоджають можливим пошкодженням, транспортування відбувається безтривожно та спокійно.

Коли потрібен евакуатор із частковим завантаженням

  • евакуації пошкодженого автомобіля з місць, які недоступні традиційним евакуаторам, наприклад: підземний паркінг, вузькі вулиці, гараж та ін.
  • доставка несправного транспорту в ремонтний сервіс;
  • доставка спортивного транспорту до місця змагання;
  • транспортування автотехніки без техогляду або страхування;
  • доставка автомобіля до поліції для звіряння агрегатів або документації;
  • перегону транспорту до салонів та інших сервісів.

Евакуатор із частковим навантаженням можна характеризувати як представника вузькоспеціалізованої модифікації евакуаторів. Адже автомобіль, що евакуюється, таким евакуатором частково зберігає контакт з дорожнім покриттям. Коли у вашого транспорту відбулося блокування коліс або не рекомендують контакту з поверхнею дороги, такий евакуатор все-таки не варто викликати.

Від cupol