Предстоятель Білоруської православної церкви (БПЦ) митрополит Павло провів молебень і зі святинями облетів Мінськ на вертольоті для захисту міста від коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба БПЦ.

«Паніка, викликана поширенням коронавірусу, притупляє розум», – сказав під час богослужіння митрополит Павло, закликавши білорусів не панікувати. Після молебню митрополит здійснив повітряний хресний хід над білоруською столицею і окропив місто з неба.

«З висоти польоту закликали Боже благословення на жителів Білої Русі і, осіняючи місто святим хрестом-мощевиком і іконою Божої Матері Державної, окропили столицю святою водою, щоб Господь захистив нашу землю і благочестивий народ Білої Русі від згубної епідемії», – йдеться в повідомленні БПЦ.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ситуація з поширенням коронавірусу в країні не така погана, щоб приймати «драконівські заходи». Він наголосив на важливості діалогу влади з вірусологами і епідеміологами в умовах «коронавірусного психозу». На думку глави держави, люди зараз можуть більше постраждати від паніки, ніж від інфекції.

За останніми даними, в Білорусії коронавірусів заразилися 76 осіб. Загальна кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 в світі перевищила 339 тисяч чоловік. 14,7 тисячі померли, понад 99 тисяч вилікувалися.

Від cupol