Протестувальники заблокували трасу Київ-Чоп у двох місцях на Львівщині

фото патрульної поліції

Перекриття траси Київ-Чоп у Малих Підлісках на Львівщині

У понеділок, 11 листопада, близько 9:30 учасники акції протесту проти зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель перекрили рух на трасі Київ-Чоп у селі Малі Підліски Жовківського району. Близько 10:00 трасу Київ-Чоп також перекрили учасники іншої акції протесту біля Стрия.

Як повідомили у патрільній поліції Львівщини, у Малих Підлісках близько 100 осіб ходять по пішохідному переходу. Поруч стоїть сільськогосподарська техніка. Учасники акції пропускають лише транспорт з дітьми. На трасі утворилися значні тягучки. Патрульні на стаціонарному пості скеровують транспортні засоби в об’їзд.

За попередньою інформацією, акцію організували Асоціація фермерів Львівщини та представники ВО «Свобода».

За даними патрульної поліції, близько 10:00 учасники іншої акції протесту перекрили трасу Київ-Чоп біля Стрия. Попередньо відомо, що там протестують проти підняття тарифів на воду та з вимогою встановити світлофор. Протестувальники обіцяють пропускати спецтранспорт та авто з дітьми.

Оперативне відео партрульних з акції протесту біля Стрия

Як повідомляв ZAXID.NET, Львівська «Свобода» у четвер, 7 листопада, організувала акцію під будівлею Львівської ОДА проти зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель. При цьому у «Свободі» вважають, що їхні заяви про загрозу можливого розпродажу української землі не суперечать тому, що один з провідних членів партії, екс-нардеп Ігор Кривецький скупив уже понад 110 га землі лише біля села Стрілки Перемишлянського району, де розташований його відпочинковий комплекс.

Від cupol